כמה ימים בלבד עברו מאז שהעונה החדשה של "מחוברים" עלתה לאוויר, וכבר הדרמה שהיא יוצרת יוצאת מהמסך. ולא, לא מדובר על דרור רפאל ויציאתו מהארון - אלא על דניאל אסייג בן ה-21, בנו של שלום, והיחסים עם אביו.

בפרקים ששודרו עד כה, ברור לכל שאסייג הבן נמצא במערכת יחסים בעייתית עם אם בנו, כשהקשר שלהם מוצג באור לא מחמיא. שלום עצמו עוד לא הופיע באף פרק, אבל זה לא אומר שהנוכחות שלו לא דומינטטית.

עיקר העיסוק בו נובע מכך שאם בנו של דניאל טענה כי שלום הוא זה שמנסה להפריד בינה לבין דניאל, בדיוק כפי שלטענתה הפריד בזמנו בין דניאל לאמו. ובכלל, דמותו של הקומיקאי הותיק מצטיירת בתכנית כזו של איש שתלטן ולא נעים.

עוד ב-mako סלבס:

כנראה שהדברים היו יותר מדי עבור שלום, כדי כך שהוא החליט להגיב על הדברים בפוסט ארוך שהעלה לעמוד הפייסבוק, ומנסה להסביר את הסיטואציה. זה מה שהיה לו לומר:

"חברים יקרים. במשך יותר מעשרים שנות קריירה, נמנעתי מלהכניס אליי הביתה מצלמות, סרבתי לראיונות שמחטטים בחיים הפרטיים ונמנעתי ממדורי הרכילויות עד כמה שאפשר. העדפתי שיתרכזו בעשייה שלי ולא בחיי הפרטיים.

השבוע עלתה לאוויר העונה החדשה של מחוברים בהשתתפות הבן שלי דניאל. כמובן שאני לא הייתי בעד, אבל דניאל החליט שהוא רוצה לעשות את זה ואני יישרתי איתו קו.

בפרקים הראשונים שצולמו כשדניאל היה בנקודת משבר לא קלה בחייו, נאמרים כל מיני דברים לא נעימים עליי, בעיקר על ידי אישתו של דניאל, שטוענת שאני הפרדתי בין דניאל לאימו וכך אני מנסה להפריד בינהם.

אני לא הולך לכבס כאן את הכביסה המלוכלכת, אלא לציין עובדה או שניים. דניאל עבר לחזקתי החוקית בגיל ארבע, אז כנראה שיש סיבה טובה לכך. לעולם לא מנעתי ממנו קשר עם אימו, ההיפך הוא הנכון. הוא גדל בצורה הכי טובה שאפשר, קיבל חום ואהבה אין סופית.

ולגבי כל שאר הדברים שנאמרים, אסכם זאת כך: דניאל הוא הבן שלי, הוא האדם הכי יקר לי בעולם ואין מישהו שרוצה בטובתו יותר ממני. ללא אינטרסים! אהבה טהורה נטו. וכל מה שאני עושה בהקשר אליו נעשה מהדאגה והאהבה אליו והמבין יבין! סליחה על החפירה, הייתי חייב לפרוק".

רשת בלונה פארק שלום אסייג (צילום: אלעד דיין)
שלום ודניאל אסייג | צילום: אלעד דיין
אין תמונה
הפוסט מעמוד הפייסבוק של אסייג. מחכים לראות איך זה יתפתח

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +