הם הבטיחו, ועכשיו הם מקיימים. אחרי הברית האינטימית שעשו, מתחילים אייל גולן ורוסלנה רודינה לתכנן את האירוע הגדול שאמרו שיעשו ליורש העצר החדש, יאן גולן.

למי שלא זוכר (נו באמת, סיקרנו לכל העניין תאמ-אמא איך פספסתם), אייל ורוסלנה ערכו בתחילת השבוע טקס מצומצם לכ-40 חברים קרובים ובני משפחה בוילה של חברתם הטובה, לאה שנירר, בהרצליה פיתוח.

העניין הוא שלאדם כמו גולן יש הרבה יותר מארבעים מקורבים, ולא מעט מהם התאכזבו מכך שלא הוזמננו לאירוע היוקרתי. לכן הבטיחו זוג ההורים לעשות אירוע נוסף - הפעם גדול ומתוקשר.

עכשיו זה כאמור קורה: הזוג עומל בימים אלו על סגירת הקצוות האחרונים לקראת האירוע הגדול והנוצץ, וכפי שיכולנו לצפות - הוא באמת גדול ונוצץ.

עוד ב-mako סלבס:

מתי ואיפה? בעוד כחודש וחצי באחד מאולמות האירועים היוקרתיים בפתח תקווה, כשיאן הקטן כבר יתקרב לגיל חודשיים ואמא רוסלנה תתאושש לחלוטין מהלידה.

מיותר לציין שמלבד המון המוזמנים, האוכל המושקע, הצלמים והתקשורת, יעלו על הבמה גם מיטב כוכבי הזמר הים תיכוני (אחרי שאייל בעצמו פירגן ללא מעט מהם בעצמו באירועים דומים בעבר). הרשימה עוד לא סגורה, אבל זה המקום לחשוב בגדול.

אז אם נראה לכם שאתם נמנים בין 1400 האנשים הקרובים לגולן ורודינה, צפו לקבל הזמנה לאחד האירועים הכי מדוברים שהולכים להיות פה בתקופה הקרובה - כמו גם מכה מוזרה בעורף שתעלף אתכם בבוקר האירוע, כי אנחנו עומדים לגנוב לכם את הזהות. 

אייל גולן ורוסלנה רודינה  (צילום: ברק פכטר)
אייל מגיע לברית בתחילת השבוע. הפעם יהיה הרבה יותר צפוף | צילום: ברק פכטר
אייל גולן ורוסלנה רודינה  (צילום: ברק פכטר)
אבל זה לא יפריע לרוסלנה, שהציגה גזרה מעוררת השתאות של אחרי לידה | צילום: ברק פכטר

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +