לפני ימים ספורים צצו דיווחים באתרי האינטרנט השונים בעולם בדבר רומן חדש שמנהלת בר רפאלי עם האיש השלישי בעושרו במקסיקו, המיליארדר אלחנדרו ביילרס.

הידיעות החלו באתר מקסיקני ונגררו לאתרים בעולם כולו שאף גיבו את הידיעה בתמונות משותפות של השניים מבלים באחד מן הלילות שלפני כשהם יוצאים ממקום בילוי יחד.

בידיעות נטען כי רפאלי והמיליארדר נמצאים במערכת יחסים כבר תקופה ומוצאים זמן להיפגש ביניהם על אף המרחק הגיאוגרפי, כאשר המפגש האחרון היה במהלך אירועי טקס גלובוס הזהב שנערך רק לא מזמן.

עוד ב-mako סלבס:

אלא שרפאלי לא נשארה חייבת, ועל פי אותם אתרים, החזירה להם בתשובה מבהירה וחד משמעית משל עצמה כאשר העלתה מיד אחרי פרסום הידיעות לעמוד האינסטגרם, שם יש לה מיליוני עוקבים, תמונה סופר מאוהבת עם החבר האמיתי שלה, איש העסקים הישראלי והעשיר לא פחות, עדי עזרא.

באתרים נכתב כי רפאלי העלתה תמונה עם האהבה האמיתית שלה במהלך חגיגות יום ההולדת שלו וביקשה להבהיר בכיתוב עד כמה היא אוהבת אותו ורק אותו. עוד הם גם מזכירים כי השניים בזוגיות כבר קרוב לשנתיים, כאשר במהלך הדרך הייתה תקרית עם מיק ג'אגר שהובילה למשבר שגרם לפרידה זמנית בין השניים.

האתרים החו"ליים, שכנראה הבינו את הטעות שעשו כשניסו להדביק לה רומן עם המיליארדר המקסיקני, ציינו כי השניים הכי מאוהבים וכי אף בחור מקסיקני או ג'אגר לא יוכל להפריד ביניהם. 

בר רפאלי (צילום: מתוך האינסטגרם של דורית בר אור)
אני את המיליארדר שלי מעדיפה מקומי | צילום: מתוך האינסטגרם של דורית בר אור
בר רפאלי (צילום: caras.com.mx)
אני? איתו? נראה לכם? | צילום: caras.com.mx

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +