בסך הכול הכוונות של מורן אטיאס היו טובות. הבינלאומית החליטה לפרגן לעוקבים שלה באינסטגרם הצצה אינטימית לחייה האישיים, המאוד אישיים, כשהעלתה תמונה שלה טופלס ועטופה במגבת.

אטיאס עטתה על עצמה מבט "מופתע" מהצלם שמתעד אותה בזמן שהיא אוחזת בעיתון וחושפת חלק לא מבוטל מהחזה שלה. במקום הלייקים המצופים לתמונה הסקסית, היא זכתה לסערה וירטואלית חריפה במיוחד.

אנחנו מודים שגם אנחנו הופתענו למראה התמונה הפרובוקטיבית, בהתחשב בעובדה שלאורך השנים היא שמרה די בקפדנות על פרטיותה, אבל מסתבר שהגולשים היו מופתעים אפילו יותר מאתנו ולרעה.

עוד ב-mako סלבס:

בין אוסף התגובות הסוערות נכתב בין היתר: "עד עכשיו הערצתי אישה שהתקדמה בזכות עצמה והיופי שלה אבל כנראה שהדם עלה לך לראש קצת אחרי הסרט שעשו עלייך שכנראה הוא גם מבויים. את אישה מרשימה ותדמית למדינה שלנו, אל תהרסי"

עוד נכתב שם: "איפה נעלמה הפטמה שלך?", "לא מחמיא בכלל", "הרסת את התדמית כדאי שתמחקי", "לא אהבתי, זול מידי". אלו רק חלק מן התגובות שאטיאס קיבלה ודווקא החליטה להשאיר.

אנחנו חושבים שזה שאישה לוהטת עם קריירה מצליחה כמו מורן מרגישה בנוח לפרגן לעצמה בתמונה סקסית זה דווקא הדבר הכי מעצים שראינו לאחרונה. יו גו גירל.

אין תמונה
יו גו גירל
מורן אטיאס בקאן 2014 (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
וככה היא יותר מצליחה בעיניכם? | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +