לפני כחודשיים סיפרנו לכם כי הדוגמנית אנה בול הגישה תביעה משפטית כנגד סוכנות הדוגמנות שמייצגת אותה בשנים האחרונות, "דיווישיונל" - בבעלותו של דוד ישעיהו (בן זוגה של הדוגמנית והשחקנית יאנה גור).

בכתב התביעה דרשה בול את ביטול הסכם הייצוג שלה עם הסוכנות, בטענה לחוסר מקצועיות באופן הקידום שלה (מפאת מגוון סיבות שפירטה) ובעקבות סירובם לשחררה מהחוזה.

כבר אז טענו בסוכנות כי המצב הינו הפוך למעשה, וכי הם העבירו לה שלל פניות והצעות - אך בשל התנהגות בעייתית מצדה של בול, הדברים לא יצאו לפועל. עכשיו הם החליטו לקחת את העניין צעד קדימה, ולהגיש כתב תביעה משל עצמם.

עוד ב-mako סלבס:

במכתב טוענים אנשי "דיווישיונל" בין היתר כי בול לא עדכנה אותם על עבודות שביצעה - עליהן היא מחויבת בעמלה - ושלקחה את סכום הכסף במלואו לכיסה הפרטי. במקביל הם מציינים כי "הנתבעת, שהרוויחה רבות, מעולם לא טענה כל טענה שהיא כנגד התובעת, כי אם להפך".

בנוסף תובעת הסוכנות על כך ש"הפרסומים השקריים פגעו פגיעה חמורה בשמם הטוב, במוניטין ובתדמית המקצועיים של התובעת ושל העומדים בראשה... הם ביזו את התובעת ופגעו בה שלא לצורך ושלא בתום לב בפגיעה קשה ובאופן שאיננו משרת כל אינטרס לגיטימי...".

הם ממשיכים ומפרטים לגבי אירועים אליהם סירבה בול ללכת מטעמם, על סרטונים שנמנעה מלשלוח ללקוחות, על אישור אודישנים וביטולם, על חבלה במראה החיצוני שלה ועוד מגוון מעשים ומחדלים שעשתה לטענתם.

 בסה"כ מסתכם סכום התביעה כנגד בול בסכום של כ-103,238 ש"ח, כאשר לטענתם "ימים ספורים לאחר גמר האח הגדול חל שינוי קיצוני בהתנהגותה ללא מתן הסבר, התרעה או שיחה מקדימה כלשהי. הנתבעת החלה להפר את ההסכם ברגל גסה ולחבל באופן קיצוני בקריירה שלה עצמה ולהתעלם מחובותיה המקצועיים...".

דוד ישעיהו, הבעלים של סוכנות "דיווישיונל", מסר בתגובה:

"האמת תתברר מחר בבית משפט להבדיל מהשקרים שהיא הפיצה בהתחלה".

אנה, מה עכשיו?

"אני מחכה שזה יהיה מאחוריי".

אנה בול ויאנה גור (צילום: צי'נו)
אנה ויאנה גור. כנראה שהיום יתפסו מרחק גדול יותר אחת מהשנייה | צילום: צי'נו

אנה בול כתב תביעה
כתב התביעה המדובר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +