הדוגמנית ג'יג'י חדיד, בת לאב פלסטיני, מזוהה עם תמיכה בפלסטינים וביקורת חריפה על מדיניות ישראל בשטחים. לכן הסטורי שפרסמה באינסטגרם הבוקר (שבת) הפתיע מעריצים רבים.

"אני רוצה להגיד שטרור נוגד את המסר האמיתי של התנועה לשחרור פלסטין. מה שקרה בתל אביב הוא טרגדיה, ואירוע מאכזב עבור פלסטינים שרוצים שלום הוגן לכולם, ללא קשר לדת, גזע או פוליטיקה. ישראלים חפים מפשע לא צריכים למות, זה לא עוזר וזו לא התשובה. תנחומיי למשפחות ההרוגים".

חדיד מתייחסת לפיגוע (צילום: אינסטגרם)
חדיד מתייחסת לפיגוע | צילום: אינסטגרם

הפוסט המפתיע מגיע לאחר שבחודש שעבר השוותה חדיד בין הפלישה הרוסית לאוקראינה למצב בשטחים: "העובדה ששבוע האופנה נקבע מראש גורמת לקולגות שלי לעבוד בזמנים קשים וטראומטיים בהיסטוריה. את כל מה שהרווחתי בשבוע האופנה של אביב 2022 אתרום כדי לסייע לאלו שסובלים במלחמה באוקראינה. גם אמשיך לתמוך באלו שחווים בדיוק את אותו הדבר בפלסטין".

במהלך מבצע שומר חומות שיתפה חדיד  שני צילומי מסך בחשבון הטוויטר שלה ובאינסטגרם. צילום המסך הראשון הוא של ידיעה המתארת את המתרחש בעזה, כאשר הנתונים על מספר ההרוגים והפירוט של כמה נשים וילדים נהרגו מודגשים באדום. בנוסף, צייצה חדיד בטוויטר ציוץ תקיף בצירוף ההאשטגים #FreePalestine #freegaza #coexist.