ליטל סמדג'ה ויונתן סמואלוב נישאו לפני ארבע שנים. זמן קצר לאחר מכן השניים כבר הביאו לעולם בן משותף, אח לבנה של סמדג'ה, יהלי, מנישואיה הקודמים לכדורגלן ראובן עובד. בן זוגה, יונתן, היה נשוי גם הוא ואב לבת בשם אמה.

סמדג'ה, כידוע, פרצה בתכנית "היפה והחנון" והפכה לאחת הדמויות האייקוניות בעולם הריאליטי. בשנה שעברה השתתפה סמדג'ה בתכנית "הישרדות" ושמה עלה בחזרה לכותרות, שכן היא הייתה מתמודדת בולטת במיוחד.

כעת, כך מספרים מקורבים, סמדג'ה ובן זוגה עוברים תקופה לא קלה בחיי הנישואים שלהם, מה שהוביל את שניהם להיפרד זה מזו. בנוסף לפרידה הלא פשוטה, בן זוגה של סמדג'ה טוען ומאשים אותה כי היא מונעת ממנו לראות את בנו. בראיון שהעניקה סמדג'ה לפני פחות משנה היא סיפרה כי הסיבה שראובן לא רואה את בנם המשותף היא בגלל מצבו האישי וההתנהגות שלו ואף הוסיפה כי הילד לא מכיר בו כאבא.

עכשיו, כאמור, הזוגיות של סמדג'ה נקלעה למשבר חמור והיא סופגת האשמות חמורות מצד סמואלוב. "כשאתה מתחתן עם אישה שעשתה בעבר ניכור הורי ומנעה מהאבא של הילד שלה לראות אותו עד שהתייאש, אתה צריך לקחת בחשבון שגם לך זה יכול לקרות", הוא כתב.

מליטל סמדג'ה נמסר בתגובה לידיעה: "אין תגובה. את העניינים האישיים שלי אני אפתור בדלתיים סגורות, רק אגיד שלא כל מה שמנסים להשמיע הוא נכון ואני עוברת תקופה לא פשוטה אבל אופטימית לימים טובים ובריאים יותר"