יש לא מעט סיבות לאבד זקפה - גברים רבים נוטלים תרופות נגד חרדה ודיכאון שפוגעות בתפקוד המיני שלהם, אחרים פשוט מתקשים לשמור עליה ככל שהם מתבגרים, ישנם גברים שמאבדים את הבונר אחרי לילה של אלכוהול ומספיק שתתגנב לו לראש איזו מחשבה על צ׳צ׳ניה והמסיבה מגיעה לסופה. אבל החדשות הטובות הן שזקפה יציבה ותמידית אינה הכרחית ליחסי מין מעולים, ויש תנוחות שיכולות לעזור במקרים כאלה. תתפלאו, זה דווקא כיף.

1. הכיסא הכי משמח

בזמן שהוא ישוב, שבי עליו והישעני עם גופך לאחור, עם הרגליים שלך על כתפיו, הראש מוטל לאחור. כך הוא יכול לענג אותך עם הידיים תוך חיכוך באיבר המין, גם אם הוא לא בזקפה מלאה.

תמונה לשמירה על זקפה1 (צילום: סטודיו mako)
תמונה לשמירה על זקפה1 | צילום: סטודיו mako

2. בוקר טוב

הוא קם עם זקפת בוקר? מצוין. נצלי את ההזדמנות לתנוחת כירבול על הצד – גם נוחה וגם לא תפחיד את הזקפה יותר מדי. ככל שתתכרבלי יותר לכיוון תנוחת עובר, כך החיכוך יגדל ובאופן כללי לא מומלץ לשנות תנוחות, כדי שהזקפה תישמר. אם את מגיעה עם היד ללטף את האשכים שלו - מה טוב.

תמונה לשמירה על זקפה2 (צילום: סטודיו mako)
תמונה לשמירה על זקפה2 | צילום: סטודיו mako

3. על ספת הפסיכולוג

אם הזקפה שלו תלוי במצב הנפשי או הרגשי ואת רוצה להסיר ממנו את הלחץ, פשוט הודיעי מראש שהחדירה אסורה. האיסור רק יכול לחרמן עוד יותר ואפשרויות הטיזינג הן אינסופיות. תתחרמנו, עשו מקלחת ביחד או כל דבר אחר שגורם לו רק לרצות יותר וסיימו את הערב על הספה, אחד מול השנייה, כשכל אחד מאונן לעצמו.

תמונה לשמירה על זקפה3 (צילום: סטודיו mako)
תמונה לשמירה על זקפה3 | צילום: סטודיו mako

4. דוגי עם טוויסט

אם מדובר במקרה של זקפה שבאה והולכת, נסי תנוחת דוגי כשהרגליים שלך מפושקות במיוחד. כך אם הוא מאבד את הזקפה הוא יכול לצאת, להמשיך לענג אותך עם הידיים וגם לחכך את הפין המתאושש בדגדגן שלך.

תמונה לשמירה על זקפה4 (צילום: סטודיו mako)
תמונה לשמירה על זקפה4 | צילום: סטודיו mako

5. שיטת "חבר הכנסת ההוא"

ובמילים אחרות - קוק רינג. טבעת יכולה לעזור לשמור על הזקפה וישנן גם אופציות של טבעות רוטטות שיענגו אותך כפליים, רק שימו לב שהטבעת לא נמצאת עליו יותר מחצי שעה. החיכוך האידאלי עם קוק רינג יהיה כשאת ישובה עליו עם הישבן לכיוון הפנים והגוף נשען על הרגליים שלו.

תמונה לשמירה על זקפה5 (צילום: סטודיו mako)
תמונה לשמירה על זקפה5 | צילום: סטודיו mako