אילון ורועי

אילון בן 27, מחפש מישהו חכם אבל לא יותר ממנו. רוצה איש שיחה, מזרחי בגלל המשפחה החמה שלא היתה לו. רועי בן 35, גבר שנראה מ ע ו לה ! מעיד על עצמו שבתוך הבית הוא כמו מאמא. מבשל, מנקה, מכבס. אומר שהחזות שלו מטעה, בגלל שהוא יפה, לא לוקחים אותו ברצינות. אבל הוא הכי רוצה ומוכן לזוגיות רצינית. בתחילת הדייט אילון מתרגש, לחוץ נורא, רועי נשען אחורה, נינוח עם בטחון.

במהלך כל הדייט ההבדלים ביניהם במקום שהם בחיים ניכרים בצורה ברורה. אילון מאוד רגיש ולוקח לו זמן להיפתח, קשה לו עם זה שהוא הומו, לא בקשר טוב עם המשפחה, לא חושב עדיין על ילדים, בחיים לא היה במערכת יחסים רצינית. רועי לעומתו בדיוק להפך. מאוד בשל, בטוח במקום שהוא נמצא בו, שלם עם עצמו, מאוד מחובר למשפחה, בלחץ על ילדים.

מה לא עבד בדייט? הדייט עבד, המפגש ביניהם היה נחמד, הם פשוט לא נמצאים באותו המקום בחיים. יש פער במקום וגם פער באישיות. הם היו מקסימים אחד לשני, וגם כשהחליטו שלא מתאים, רועי נתן לאילון פידבק ומשוב על הדייט להמשך הדרך.

גיא ואילנה

גיא בן 24, מותק של בחור, מספר שהאקסית שלו ריסקה אותו, שהלב שלו שבור. אילנה בת 22, לא מאמינה באנשים, יש לה בעיית אמון קשה בגלל שההורים שלה התגרשו על רקע בגידה. לאילנה לא היה אף פעם קשר רציני והיא עדיין בתולה. ברגע שאילנה מגיעה, גיא בוחן אותה מכף רגל ועד ראש, ומבסוט מאיך שהיא נראית. אילנה מעידה שבדרך כלל יוצאת עם מבוגרים, לא מוכנה לצאת עם מישהו מתחת לגיל 28. גיא עבד נכון מההתחלה. הקשיב למה שהיא אמרה, ואמר אני מבין שיש לך סיפור מעניין, או אקס או משפחה. אילנה שמבינה שגיא רואה אותה, מתחילה להסתכל עליו אחרת ולהיפתח לאט לאט.

גיא חזר כמה פעמים על כך שיש פער בין איך שהיא נראית לחוסר בטחון שלה, וזה מסקרן אותו. נקודת השיא בדייט היתה שגיא סיפר שההורים שלו גרושים והוא כועס על אבא שלו, הבין בין השורות שזה גם הסיפור שלה, ואז אילנה נפתחה מולו.

מה הצליח בדייט? גיא היה מאוד סבלני כלפיה, היה שם כולו בשבילה, וקילף את הקליפות שלה לאט,לאט. היא אמרה שזו פעם ראשונה שמישהו מצליח להגיע אליה.

נטלי ואריאל

אריאל בן 44, גרוש טרי אחרי 17 שנים בזוגיות. אבא ל-3 ילדים. יצא מהזוגיות וגילה כמה הוא מבוקש בחוץ, מבלה הרבה, אבל חסר לו הדבר האמיתי. נטלי בת 34, רווקה חד הורית, דוגמנית ידועה, מדברת על כך שמתלהבים מהחיצוניות שלה, מחפשת מישהו שיאהב את מי שהיא באמת, והיא סך הכל בחורה פשוטה.

דיברו הרבה על ילדים, אריאל אמר שהילדים שלו במקום הראשון וזה חימם לה את הלב כי היא כולה באמהות. מספרת שזו החוויה הכי עוצמתית שהיתה לה בחיים, לא יודעת איך תכניס עוד מישהו ללב שלה. שניהם לא הראו התלהבות מטורפת, היא אמרה שלא היו ניצוצות אבל עדיף ככה, היה לה מאוד נעים. אהבה גם את איך שהוא נראה. אריאל אומר שהיה לו נחמד, נתן 40 אחוז מעצמו, שומר על עצמו שלא ייפגע.

מה הצליח בדייט? נטלי אומרת שהוא ג'נטלמן, היא דיברה הרבה על הילד והוא כל הזמן היה איתה שם. היתה שיחה מאוד נעימה , זה לא הרגיש כמו דייט, לא היה רגע רומנטי או פלרטוט, אבל כמו שנטלי אמרה – היה נעים. מילה שלנו לנטלי, לאט לאט עם הדייטים, לגדל ילד לבד דורש הרבה משאבים נפשיים ולוקח זמן עד שמפנים מקום בלב ובחיים לעוד מישהו.

בילי שינגרט-רחמן ורוית מגדל הן בעלות מיזם ההיכרויות "בילי ורוית - כמו חברה שמכירה לך"

עוד ב-mako דייטינג: