אייל גולן ואילנית לוי (צילום: יואל מור)
האהבה תנצח 2013 אייל ואילנית | צילום: יואל מור

אייל VS. אילנית

אחרי שהתגרשו ושברו את הלב לעשרות אלפי טוקבקיסטים שבטוחים שיום אחד הם עוד יחזרו, אייל גולן ואילנית לוי גם העזו להסתכסך. נשבר הלב, ועוד אחרי שדיגמנו מערכת יחסים חברית ומפרגנת שגרמה לכולנו לרצות קצת להתגרש. אז אם מגיעה לנו משאלת ט"ו באב אחת, נייחל רק לשלום בית הרוס בין השניים. מספיק לרכל זו על זה בראיונות ולהעליב בשירים, תחזרו להיות הגרושים המוצלחים שהכרנו ואהבנו. בשביל הילדים וזה.  

שי גבסו מחייך (צילום: ברק רובין)
לטעות זה אנושי, לסלוח זה אלוהי | צילום: ברק רובין

שי גבסו VS. רז שכניק

גבסו, נשמה, כשאתה מצטלם לשער של עיתון עם הכיתוב "פתוח" על המצח, אל תתפלא שבכתבה עצמה אתה יוצא, ובכן, פתוח. לא ברור למה גבסו כל כך התעצבן על הכתבה המקסימה אליה התראיין ב"שבעה לילות", היא לגמרי הזכירה לנו מי הוא. אז בואו נסלח ונאהב – גבסו יתנצל על ההתבטאויות בפייסבוק, ידיעות יתחייבו להזמין אותו להופיע בכל אירועי העיתון ושלוחותיו ושכניק ירכוש עשרה עותקים מהדיסק החדש. ווין ווין.

צפו במיצג הטבעונים (צילום: חדשות 2)
בשר זה רצח! פלוס נשנושים | צילום: חדשות 2

טבעונים VS. חובבי בשר

למה אנחנו לא יכולים פשוט להסתדר? למה שיפוד הפרגית לא יכול לנוח לצד שיפודי השרי והפטריות? עושה רושם שהפייסבוק הסלים את המאבק בין הטבעונים לקרניבורים, שיורד לפסים אישיים (אריאנה מלמד, "טבעונים שמדכאים אותי") והופך לאלים יותר ויותר. אז בואו ניפגש איפשהו באמצע – הטבעונים יפסיקו להשאיר מזכרות על מזרקות בנורדאו, הקרניבורים יאמצו את מיטלס מאנדיי ויתחייבו לטעום לפחות פעם אחת שווארמה צמחונית (ואפשר גם להיות פחות חזירים ולוותר על כבד אווז, עגל חלב ושאר גועלונים). ובלי קשר, בואו נסגור את חוות מזור. למישהו יש מתכון נחמד עם קמח כוסמין?

ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר באילת (צילום: שיר אולפני צילום)
נשמות תאומות | צילום: שיר אולפני צילום

ליהיא VS. אביבית

היום יותר מתמיד, אסור לנו להיכנע לשנאת חינם. אם יש משהו שחייבים לדאוג לו ביום האהבה הזה, הוא לסיום הסכסוך המתוקשר בין ליהיא גרינר לאביבית בר זוהר. נכון, ליהיא גירשה את אביבית מהחתונה שלה, אבל זה כבר הכי מי חמצן מתחת לגשר. בסופו של דבר הן יותר דומות ממה שהן אי פעם יסכימו להודות – שתיהן בוגרות "האח", מככבות ב"מה שקורה באילת" ואוהבות השקות. שתיהן נשים נפלאות וחזקות שאנחנו אוהבים, מי ייתן והן תתפייסנה לאלתר ואביבית תהיה הסנדקית של בייבי גרינר.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'ניפר, הוא בחר, מוב און | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'ניפר VS. אנג'לינה

כאן המצב סבוך יותר, אין ספק. אחרי הכל אנג'י גנבה לג'ן את בראד ומאז משוטטת איתו ועם מליוני ילדיהם מדושני העונג בכל רחבי הגלובוס. אבל בנות, חייבים להמשיך הלאה. אחרי השנה שעברה על אנג'י, שכללה כריתת שד (ואולי בהמשך גם השחלות) ורזון מוגזם, ג'ניפר חייבת לשים את הסכסוך מאחוריה. אמנם אין לה את בראד, אבל יש לה ציצים, השתוויתן, נקסט.

אייטם קונספירטור
משפחה לא בוחרים

חגי בן ארצי VS. שרה נתניהו

הוא טוען שהיא ראוותנית ואף טורח לטנף עליה בספר ובכתבות, היא טוענת שהוא רק מנסה להתקדם על הגב שלה ולא מדברת איתו שנים. ובכן, מישהו צריך להגיד להם את זה – שניכם לא בדיוק הטיפוסים שהיינו רוצים לפגוש בסמטה חשוכה לוכסן התנחלות לוכסן בכלל. הו לא, זו בהחלט בריכת גנים שלא היינו משתכשכים בה. אז או שתקחו את הריב מעורר אי הנוחות שלכם הצידה, או שתיזכרו שמשפחה לא בוחרים ותקבעו לעשות ביחד את ראש השנה באיזו התנחלות. בהצלחה!  

  בואו לפייס שלנו