מי שמכיר אותי יודע שאחד הדברים השנואים עלי זה שיימינג, ולא משנה מאיזו סיבה. השבוע הגיע תורו של כוכב הילדים רוי בוי להיות על הגחלים של המדינה בעקבות סרטון וידאו מטופש וגזעני. האמת? כשצפיתי בסרטון הייתי בהלם. מה גורם לאבא לקחת את הילדים שלו ליום כיף ולסיים בחלוקת עוגיות לילדים בדואים תוך כדי זלזול מוחלט וגזענות בלתי נתפסת??? לראות ולבכות. אבל - וזה אבל גדול מאוד - רוי בוי התנצל. התנצל פעם ראשונה, התנצל פעם שנייה, ופעם שלישית כבר התנצל בערבית. עוד שנייה הוא מתאסלם כדי שתסלחו לו.

גם יובל המבולבל נכנס לסחרחורת בפרשת הסמים, בכה מול כל עם ישראל, ישב באולפנים וביקש סליחה. סיפר מה גרם לו להתדרדר ונענש עונש עצום מול כל המדינה, והתקדמנו. מיכל הקטנה, שעבורי היא כבר מזמן מיכל הגדולה, חגגה מסיבות ימי הולדת לה ולבעלה ולילדים וחטפה טילים שהמסיבות מנקרות עיניים. היא שתקה המון פעמים להמון ביקורות ופעם אחת כשהגבול נחצה, מיכל ענתה ובצדק לאישה אחת שהחליטה לבקר ולהעליב את הבת המתוקה שלה יולי. ויש עוד מלא דוגמאות שטור אחד לא יכול להכיל.תנו לי להגיד לכם משהו, יש בי צד שממש חומל עליהם. כוכבי הילדים עובדים קשה פי מיליון מכוכבי מבוגרים. בימים ללא קורונה הם עומדים על הבמה לפעמים 30 פעם בחודש ומצטלמים עם כל ילד וילדה שמבקשים: תמונות, וידאו, ברכות לחתונה, לבר מצווה ולדודה של השכנה. ואם חס וחלילה הם במקרה התעייפו ולא הצליחו לרצות את כולם, תקום האמא ותעלה פוסט שהם שחצנים שעלה להם. אז הכסף סבבה לגמרי, התהילה מרגשת כי אין כמו אהבה מילדים, אבל המחיר לפעמים כבד!

ומה אנחנו ההורים נעשה עם כוכבי הילדים שמזייפים לנו ככה? תגידו תודה שהילדים אוהבים את ההצגות שלהם ושרים את השירים שלהם או יכולים לצפות בהם שעות בטלוויזיה. בהצגות הילדים ירקדו ואנחנו נישן, מה רע?! אבל צריך לזכור שבזמנים של היום, לפני העונש האמיתי מגיע העונש החברתי. כולם חוטפים מכולם, אז כל אחד שבוחר להתפרסם שיחשוב טוב טוב על המחיר הכבד. לא כולם הפנימו שאור הזרקורים מחמם ולפעמים יכול לשרוף את כל הקריירה ברגע אחד. לא משנה מה יעשה יובל המבולבל לנצח תיזכר לו פרשת הסמים, גם אם מיכל הקטנה תעבור לגור במדבר עדיין יגידו שהיא מיליונרית נוצצת, וגם אם רוי בוי יעשה קרחת עדיין ירדפו אחריו כדי לקרוא לו גזען.צחי הנגבי, שר בלי תיק, אמר בתכנית שלי ושל אייל ברקוביץ שלהגיד שלאנשים אין מה לאכול בגלל המשבר זה חרטא. חרטא! מילה שעלתה לו ביוקר ותחובר לנצח למשבר הקורונה. אז גם אתם, כוכבי הילדים, קחו בחשבון: הפרסום זה לא חרטא.

אופירה,
אמא של אמלי, אריאל ואייל.