אני מוכנה לשלם כדי להיות דבורה על הקיר בלשכה של ראש הממשלה החדש יאיר לפיד ולשמוע ממקור ראשון על החפיפה שנפתלי בנט מעביר לו... איך אף אחד מהעיתונאים הבכירים במדינה לא הצליח לעלות על הסיבה המדויקת שבגללה בנט ויתר פתאום על הכיסא המכובד והעביר את השרביט ללפיד? מה היה באותה שיחה? מה בדיוק אמר לפיד לבנט? איך בנט הסביר לאשתו גילת שנגמרה החגיגה? וכיצד הגיבה ליהיא כשקיבלה את הבשורה שהטייטל שלה התחלף והיא אשת ראש הממשלה?

אף אחד לא יודע! הלם. רק לפיד ובנט. סוד שיירשם בספרי ההיסטוריה. איך הגענו למצב המביך הזה?! תראו לי עוד מדינה בעולם שמשנת 2019 ועד היום כל שנה יוצאת לבחירות. כמה כסף זה עולה לנו!!! איפה כל הילדים העניים שזקוקים לכסף הזה? מה עם האוכלוסייה המבוגרת שמיליונים על הבחירות יכולים להציל לה את החיים? מה עם בתי החולים?

תגידו, נגמרה הבושה? כנראה שכן. כמעט שלושה מיליארד ש"ח על בחירות חמישיות בשלוש שנים!!! תנו את הכסף הזה למורים ולמורות, לשוטרים לשוטרות, לרופאים ולרופאות! תנו לי את הכסף, אני אדע איך לחלק אותו. בושה!!!

עדן בן זקן ביקיני (צילום: instagram)
עדן, תרימי לעצמך הכי גבוה שאת יכולה! | צילום: instagram

וכאן כל אחד ואחת מכם נכנסים לתמונה. שימו לב במי אתם בוחרים ולמי אתם נותנים את הקול שלכם... בשבילכם זה לשים פתק בקלפי, בשבילם זה כיסא שעלול להכריע פה גורל של מדינה. מי יהיה ראש הממשלה הבא של ישראל ממש לא מעניין אותי. מעניין אותי איזו מדינה אנחנו משאירים לילדים שלנו, כי הם העתיד ואנחנו תיכף היסטוריה. תחשבו טוב טוב ולכו להצביע ולהשפיע כי המצב מדאיג.

בינתיים שיהיה לך בהצלחה, יאיר לפיד. אבא שלך ז"ל גאה בך שם למעלה, חלמת והגשמת. 

פרשה נוספת שהסעירה את המדינה השבוע הייתה הביקיני של עדן בן זקן. וואו, אם זה לא הרשת נשרפת, אז מה כן? עדן, עדן בן זקן יפה שלי, תרימי לעצמך הכי גבוה שאת יכולה! את פצצה עולמית, זמרת העשור ואמא צעירה ומקסימה. שימי עליך גם עץ ברוש אם בא לך, ומי שלא טוב לו? שיתקדם!!!

אופירה,

אמא של אמלי, אריאל ואייל