אפילו אחרי כמה שבועות שבהם היא צמודה לליהיא גרינר בחזרות להצגת הילדים "מגילת אסתר 2", רינת גבאי עדיין לא סגורה על הקשר בין הבסטי החדשה שלה לבין הביטוי "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי". פניה ההמומות של רינת כשליהיא ואני דנות בפרשה שבמסגרתה היא הואשמה בהעלבת שוטר בסטורי בעת שכתב לה דו"ח - מעידות כי רינת מבלה ימיה מתחת לסלע, במונחים סלבריטאיים. "על השוטר שמעתי, אבל מה העניין, הוא היה תימני?", רינת תוהה בשיא הרצינות.

זה כמו לשאול אם הטיטאניק הייתה אונייה.
"את מבינה כמה היא מנותקת?", ליהיא נאנחת, "כל העניין הוא כי קראתי לו תימני קטן, רינת".

רינת: "טוב, באמת יש רגישויות גדולות לדברים כאלה".

"אבל אני נשואה לתימני!", זועקת ליהיא את מה שכבר הפך למנטרה שלה בכל פלטפורמה שבה התנצלה מאז אותו אירוע, "נשמה, התחת שלי גדול ולבן ותימני זה קטן ושחור, אז מה הקשר? הילדים שלי חצי תימנים. אני צוחקת על העדה כמו שננסי ברנדס צוחק על רומנים".

הן מגיעות לביתי בנפרד באמצע יום גשום, מביאות איתן אש בוערת ותמרות עשן. ליהיא מגיעה ראשונה, לבושה בבגדי ספורט בכתום זרחני, מצוידת בתינוקת אליאנה המתוקה, בת שלושה חודשים. רינת מגיעה קצת אחריה, אלגנטית ואסופה כהרגלה, מפזרת סיפורים ארוכים על בורא עולם, כהרגלה. שבוע החזרות המפרך עדיין לא גרם להן להיות בקיאות לחלוטין זו בחיי זו, אבל אין להן בעיה להשלים פערים מול עיתונאית שזה עתה הכירו. בעולם ההפקות של רינת (46) ובן זוגה הדומיננטי דורון מור, הכל מתקתק מהר - גם ההחלטה לגייס את ליהיא (35) לתפקיד זרש, לצד רינת שמגלמת, איך לא, את אסתר המלכה.

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine) on

"אני כל כך מתרגשת", אומרת ליהיא בהתלהבות אופיינית, "כשדורון הציע לי את התפקיד הוא לא ידע כמה זה מתאים לי, אני למדתי תיאטרון ועשיתי הצגות בלוס אנג'לס. חמש שנים הייתי שם בת ים בג'ימבורי. בארץ עשיתי את ליהיא בארץ הפלאות, הצגה נהדרת. אני לא אהיה כוכבת ילדים כמו רינת, אבל זה כיף".

רינת, זה היה רעיון שלך להביא את ליהיא?
רינת: "לא, הרעיונות הם תמיד של דורון. אבל מאוד שמחתי כי הכרתי את ליהיא וידעתי שיש לה שמש בלב. היא מביאה בוסט של אור ואנרגיה חיובית, משהו אמריקאי, תכונה של נחמדות וקיינדנס. הכרתי אותה כמו כל עם ישראל ב'האח הגדול', ונפגשנו מתי, ליהיא?"

ליהיא: "כשהייתה לי פאה. רצית למדוד אותה".

רגע, ליהיא, מתי הייתה לך פאה?
"איזה ספר שרף לי את השיער והסתובבתי תקופה עם פאה, כי לא רציתי שיראו את השיער שלי. לא נורא יצא לי מזה קמפיין לפאות ואז רינת ראתה אותי איתה וביקשה למדוד".

ונתת לה?
"לא, לא יכולתי. פאה כזו זה 20 אלף שקל, הייתי שולחת אותה לפן ותספורת".

רינת: "ואז זה התפייד, אבל נפגשנו שוב אצל ניקול ראידמן בשידור ברדיו. היה לנו סמול טוק, ואז זיהיתי שהיא מהטובים. זה מאוד חשוב לי. אני רוויה מדברים אחרים. היום כבר אין אצלי תקלות, אני נורא נזהרת. כשאני נכווית ממישהו זה נשאר ביני לבין אלוהים אבל זה שיעור נהדר. השיעור לא מסתיים, אבל אני צריכה לשנס מותניים ולדייק אותו. בגלל שאנחנו מפורסמות ופרונטליות יש אנשים שמרעיפים עלינו הרבה אהבה והערכה, אבל יש כאלה שמגיעים קרוב וזה מוציא להם סחלה פנימי של קנאה. הם משאירים צלקת שמזכירה לך להיזהר וללכת לאנשים הנפלאים".

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
רינת - חולצה ומכנסיים: STRADIVARIUS, ליהיא - חולצה: ZARA, מכנסיים: H&M | צילום: רן יחזקאל

אני עשיתי את זה לפני מיכל הקטנה

כשעלה הרעיון ללהק את ליהיא, היא בדיוק ילדה את אליאנה - אבל זה לא הפריע להתקשרות העסקית. ליהיא נמצאת כאן בניגוד לידיעה חדשותית על כך שהיא עומדת לקחת הילוך אחורה אחרי הלידה, אבל זה בסדר - גם לרינת יש ידיעה לא מבוססת בגוגל, לפיה דורון והיא החליטו על פרידה מקצועית. בפועל, שתיהן ממשיכות את אותו מותג יציב וידוע; אחת מלכת ילדים עם קול מלאכי וליין של מרצ'נדייז, השנייה מלכת סטוריז שעונה ב"כן" נלהב כמעט על כל הצעה עסקית. "הפרדת הכוחות שלי ושל דורון הייתה בכאילו", מודה רינת, "זה לא היה רציני. מה שקרה זה שניסיתי לעשות קריירה בשירה למבוגרים, לקחתי חברה כמנהלת אישית, הוצאתי אלבום והאמנתי שהשירים יושמעו ברדיו. אבל חטפתי על זה".

לא הצליח בכלל?
"השירים מגיעים לאנשים בקצב שהם צריכים להגיע. אני אפילו לא יודעת להגיד לך איך להוריד את זה ומאיפה, פשוט עשיתי את זה, אבל אז נזכרתי כמה קשה היה לי בקדנציה הקודמת שלי כזמרת. הסטרס להגיע לפלייליסט, אין דברים כאלה בעולם הילדים. היום להיות זמרת זה משהו אחר, זה לא עפרה חזה וירדנה ארזי. היו כאן קריירות מוזיקליות מהממות והיום יש פחות. לקבל טריקת דלת כי שיר לא עובר פלייליסט זה גיהנום בשבילי. קשה לי לקום מזה חמישה ימים אחר כך. אבל בסדר - אושו אמר שמה שכאן זה הנכון ואני מאמינה בזה. התדרים שלנו פתוחים כל הזמן ואלוהים הקדוש שלנו הוא לא טרנד או פיקציה. הוא דואג לנו".

ליהיא: "העסק של רינת הוא בעצם עסק משפחתי ענק. יש כל כך הרבה חגים ולו"ז מטורף של הצגות, היא לא יכולה פתאום לא לעשות הצגה בפסח. פתאום שלא יהיה פורים או חנוכה, נראה לך? איטס סו ביזי. אין מצב".

ואת עם תינוקת שלישית, דוהרת קדימה.
"בעלי לקח חופשת לידה הפעם. זו תינוקת שלישית שלי ואף פעם בעצם לא הייתה לי חופשת לידה, אני לא מפסיקה לעבוד ובכל פעם אומרת שאקח חופש אבל נכנסים עוד ועוד פרויקטים. אז החלטנו שיוסי יקח את החופשה הפעם, עכשיו היא איתי אבל מכאן הוא לוקח אותה".

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
חליפה: TOPSHOP, חולצה: STRADIVARIUS, נעליים: H&M, משקפיים: אוסף פרטי | צילום: רן יחזקאל

אליאנה היא בתה השלישית של ליהיא, אחרי מייקל וג'ולין, עם בעלה יוסי, איש שיווק בנדל"ן. את הילדים היא יכולה לזכור לפי השערוריות שכיכבה בהן - את מייקל ילדה כשהייתה מסוכסכת עם אביבית בר זוהר; את ג'ולין כשכבר הפסיקו להזמין אותה להשקות והיא דיווחה על עסק מקרטע של מכירת קוסמטיקה בקניונים; ואת אליאנה - בשנת הקאמבק. ליהיא נכנסה להריון עם החזרה מ"הישרדות", שנה שבמהלכה, סמוך לאירוע "התימני הקטן" - הצטלמה לשתי תכניות נוספות - דוקו דרמה ב"הוט" עם נעמה קסרי ולאחר מכן תכנית אירוח, גם היא עם נעמה, ב"רשת". 

"הציעו לנו תכנית אירוח, מול גלית ואילנית. אבל הורידו אותנו אחרי שני פרקים", היא נאנחת. "נעמה מאוד רצתה להפסיק את התכנית כי מה שקרה שם לא היה מקצועי. קודם הייתה תכנית של רני רהב ושרון גל וזה עבר למרגול ושרון ולפני כן היה ג'ודי ואלירז. משהו לא עבד במשבצת ואז זרקו את זה עלי ועל נעמה. ואני הייתי בהתלהבות, או מיי גאד, יש לי תוכנית ביום שישי מול גלית ואילנית ולפני אופירה וברקו אבל איט ווזנט גוד. לא נתנו לנו בשר, היה קשה להביא אנשים להתארח".

הן הספיקו לצלם שני פרקים בלבד לפני שצירים תקפו את ליהיא במהלך הצילומים. "הצלחתי להחזיק מעמד ולהגיע לבית החולים, ודווקא תכננתי לחזור שבוע אחרי הלידה, כמו שעם מייקל הלכתי להשקה של שילב כמה ימים אחרי ניתוח קיסרי. אז מה? גם מיכל הקטנה תכננה להגיע להצגה שלה וכולם דיברו אז יאללה, אם היא יכולה שתעשה. היא העלתה סטורי 16 שעות אחרי לידה ממסעדה וכולן השתגעו".

רינת: "באמת?"

גם על זה לא שמעת, רינת?
ליהיא: "את מבינה כמה היא לא בעניינים? היא לא יודעת איך לעשות ריפוסט לסטורי, איך לעבוד עם אינסטגרם. עשיתי לה על זה שיחה רצינית. אבל המצב שלה פתיר".

רינת: "אני לא לומדת אנשים דרך המדיה, אני לא קוראת עיתונים ולא יודעת מה קורה. אבל אולי מיכל נהנתה מזה שדיברו עליה".

גם את עשית קריירה עם שלוש ילדות קטנות.
"יסלחו לי מיכל ומיקי אבל אני הייתי שם לפני עשור. תקתקתי הריונות בשיא הצילומים של רינת ויויו ורינת ומימי. אין לי בעיה עם זה".

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
בלייזר: TOPSHOP, עגילים: אוסף פרטי | צילום: רן יחזקאל

התפללתי על אחי ולא ידעתי שהוא כבר מת

שלושה חודשים אחרי הלידה, ליהיא מספקת סיפורים גרפיים מבית החולים, מתגאה על אפידורל שלא הזדקקה לו ומתפייטת על האושר שתינוקת חדשה מביאה לחיים. רינת מצידה זורחת כשהיא שומעת שאת כל זה ליהיא זוקפת לביקור שלה באומן לפני הלידה. "את רואה?", מכריזה רינת, "הרוח תמיד מנצחת את החומר. הכל בזכות אומן".

ליהיא: "אני אוהבת שיש לי אלוהים ותקווה, מישהו להתפלל אליו. אבל הטיסה הקודמת הייתה אסון כי אח שלי מת ולא ידעתי. הוא כבר לא היה בחיים כשהייתי באומן, היה לו התקף לב בגיל 39, לפני שנה וחצי. אני בקבר של רבנו ומתפללת על אח שלי ומרגישה שמשהו לא אמיתי, לא זז. אני מתפללת והאדם לא קיים! זה גרם לי להאמין אפילו יותר. למרות שאני לא שומרת שבת או כשרות".

רינת: "ותגידי, מה שקרה עם אחיך חיזק אותך ברוח? הגדיל לך את האמונה?"

ליהיא: "הייתי חזקה גם קודם. זה גרם לי ליותר חרדות, הגדלתי מאז את מינון הציפרלקס. בלי זה הייתי נשברת".

ליהיא ממשיכה לעדכן את רינת בתקופה המורכבת שקדמה ללידה. לפני מות אחיה הייתה גם הפלה טבעית ומתוקשרת בחודש רביעי, עם בן שנשאה ברחמה לפני ההריון האחרון. "ההפלה מאוד כאבה פיזית אבל נפשית התמודדתי עם זה. אמרתי תודה לאלוהים", ליהיא אומרת היום בפתיחות, "שמחתי שאני כבר לא סובלת, זה היה תינוק לא בריא והוא לא היה צריך להיוולד. נעשתה כאן עבודה".

ואת כל הדברים האלה את חושפת בלי פילטרים.
"אם אני אשמור אותם בפנים אני אתפוצץ. אני לא יכולה להחזיק דברים בתוכי. אלה חוויות, לטוב ולרע, שגורמות לי להיות אדם יותר חזק ועם פרופורציות. אני חושבת אחרת על מוות היום, גם הכדורים עוזרים לי. אני פוחדת ממוות אבל יש לי שם למעלה כל כך הרבה אנשים, גם את אבא שלי איבדתי בגיל צעיר. אז אני אפגוש את כולם יום אחד. החיים פה בארץ, עם המלחמות והפגזים באוויר, הסטרס, זה משפיע עלי. אבל אליאנה מביאה עכשיו שלווה ורוגע".

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
ליהיא - חולצה ומכנסיים: ZARA, עגילים: אוסף פרטי, רינת - חליפה: LILACH ELGRABLY | צילום: רן יחזקאל

רינת: "אני מזדהה עם כל מה שליהיא אומרת. היא עכשיו חווה את הקטבים של החיים, לידה ומוות. אמהות זה גם ככה שק של פחדים ודאגות על הגב וליהיא מאוד רגשית. היא אמיתית, אומרת הכל בקול רם ובפרהסיה. אצלי זה שונה, אני לוקחת את זה לנתיב אחר".

איך את מטפלת בעצמך?
"לא בכדורים. פעם ניסיתי, לקחתי כדור אחד, והרגשתי שהדביקו לי את הלב".

ליהיא: "נו, איך זה יעבוד אחרי יום אחד?"

רינת: "לא יודעת איזה כדור זה היה. אבל עכשיו אני לוקחת חליטות קמומיל וכדורי פסיפלורה, זה פגז. יש כדור שנקרא גאבא, וזה מתאים לרינת גבאי. אני מזמינה את זה מאמזון. חוץ מזה אני עושה התבודדויות עם רבי נחמן. ויש לי פסיכולוגית שהיא חברה שלי ואנחנו הולכות להופעות יחד ומנגנות יחד". 

ליהיא: "את משלמת לה?"

רינת: לא, זה יותר חברה".

ליהיא: "הפסיכולוג שלי היום זה הסטוריז".

אמרתי לה, "אני לא מבינה איך את עם האדם הזה"

בעוד ליהיא נכנסה לתודעה הציבורית בגיל 26, כאייקון של ווליום ופאן שהגיעה ל"האח הגדול" הישר מלוס אנג'לס שבה גדלה - רינת צמחה במקומות יותר קלאסיים. היא התגלתה כילדת פלא בגיל 16, פנומן בשירה אופראית, התפרסמה בלהקה צבאית. משם ראתה את הדרך הארוכה שהיא צריכה לעבור כזמרת אופרה - והחליטה שזה לא בשבילה. עולם הילדים, אליו משך בן זוגה דורון מור, השתלט עליה יותר ויותר עם הפקות חגים, תכניות טלוויזיה ודיבובים מיתולוגיים לסרטי דיסני. 

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
מעיל: H&M, מכנסיים: STRADIVARIUS | צילום: רן יחזקאל

לפני שנתיים הם הסכימו לחשוף את הדינמיקה המשפחתית ביניהם ובין שלוש הבנות שלהם, כשהקונפליקט העיקרי הוא רצונה של רינת לפרוץ גם לעולם המבוגרים, והתנגדותו של דורון. על הדרך, נחשפה מערכת יחסים שרבים ראו כלא בריאה, שתלטנית ודורסנית מצדו של דורון; "כשעושים 'מחוברים' חוזרים כל הזמן למקומות שלא הצליחו וזה עשה הרבה רעש בינינו", היא מסבירה. "דורון אדם אמיתי ולא משחק משחקים, הוא לא מזויף ולא מזדייף. אולי עושה אולי דברים אחרים שמתחילים במזד...", היא צוחקת וליהיא מצטרפת אליה. 

רגע, מה?
"הוא מזדמן. מתי שאני קוראת לו הוא עונה, הוא מזדמן לי. הוא גם מזדקף".

אוקיי.
"בכל מקרה, זה נכון שבתכנית ראו אותו מאוד אגרסיבי אבל דורון אומר את האמת. כשזו אמת, זה לא משנה באיזה ווליום היא נאמרת".

אז הוא לא עזב את הבית? 
"לא. בכל ריב שלנו אנחנו כאילו מתגרשים וחוזרים. אנחנו יכולים להיות אגרסיביים ולהשתלח זה בזו אבל זו הסינרגיה שלנו. גם הבנות שלנו כאלה. אבל לכל אחד יש מקום ועדיין יש כבוד והדדיות, אנחנו גוף אחד".

הסכמת שמה שראו על המסך נראה לא פמיניסטי?
"הפמיניזם בלהיות אישה נשואה זה לדעת גם לקבל ביקורת. לפעמים פמיניזם יכול להיות מתייהר, ללכת לאנטי. הפמיניזם המושלם זה דינמיקה של רגישות, ותרנות ונתינה. אני יודעת שדורון יודע יותר טוב מה נכון לי. כשאני עושה שרירים פמיניסטיים אני אוכלת שטרונגולים לפנים".

ליהיא, את בחרת בגבר מסוג אחר.
ליהיא: "ברור, יוסי הוא עדין ונעים יותר. כל החיים אהבתי אסהולז עד שהבנתי שזה לא לעניין שאני אוהבת שמתעללים בי, ואז מצאתי מישהו שאוהב אותי ממש. יש בנות שלא אוהבות שאוהבים אותן יותר מדי, אבל אני אומרת - אל תהיי טיפשה. סוף סוף מצאתי מישהו שהוא שלמות הבריאה".

רינת: "בשבילך. בשבילי דורון הוא שלמות".

ליהיא: "עם דורון לא הייתי מסוגלת להסתדר".

רינת: "ברור שלא. את יודעת איזו אישיות צריך כדי להסתדר איתו? הוא מורכב ומיוחד אבל הוא גם מהמם ועדין וטוב לבני הבית שלו".

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
חליפה רינת, מכנסיים ליהיא: TOPSHOP, בלייזר ליהיא, חולצות רינת וליהיא: STRADIVARIUS, נעליים: H&M | צילום: רן יחזקאל

איך הוא בתור בוס, ליהיא?
ליהיא: "או מיי גאד, אני אנסה להיות זהירה. כל הזמן יש לו הערות. פעם הוא אמר לי שמשהו שעשיתי לא טוב ואני התעצבנתי כל כך, אמרתי לרינת - 'איך את עם האדם הזה??? אני לא מבינה!' אבל בסוף ראיתי כמה הוא תיקן את הסצנה. הוא מאוד מקצועי. עכשיו אני רוצה להקשיב לו ושהוא יהיה מרוצה ממני. אני מבינה למה רינת איתו. היא מתה עליו".

רינת: "היו לנו עליות וירידות אבל אנחנו במקום בריא ומדויק. הוא בשבילי הגבר. אני לא מחפשת משהו אחר. כל החוויות הכי טובות וההצגות הכי נפלאות שלי הן איתו. הוא איש לא רגיל, אני יודעת, אבל הוא נולד עם מערכת לא רגילה. אני פוגשת ואוהבת אנשים קלים יותר ודורון מופנם וקשה, אבל אם חדרת ללב שלו את מגלה שאת לא רוצה ללכת למקום אחר".

כך תאכלי כמו חזירה ותיראי טוב

אחרי הטלטלות הזוגיות ו/או המקצועיות ביניהם, רינת ודורון חזרו לעסקים כרגיל - כלומר לסדרת ההצגות לילדים שלה בהשראת סיפורי התנ"ך. אבל אז רינת גילתה שגם כאן לא יהיה לה שקט, כשבקיץ האחרון התעוררה סערה ציבורית סביב גילומה את מלכת שבא. אקטיביסטים יוצאי אתיופיה נזפו בה פומבית על שהיא "מלבינה" את המלכה. "מה שקרה עם זה מבורך והביא אותי למרכז", היא מפתיעה, "הם עזרו לנו להביא את הדברים על דיוקם. עשינו תחקירים והלכנו ללמוד על מלכת שבא, גילינו שהם טועים, היא לא באמת אתיופית. שבא זה בין אפריקה לתימן. מלכת שבא הייתה כהת עור אבל אין אסמכתא שהיא הייתה אתיופית".

אז את לא מרגישה שפעלת בחוסר רגישות?
"הרגשתי מחויבות לעדה האתיופית ולכן כשהתראיינתי על זה אמרתי שהם צודקים ושצריך להנגיש את הנושא. אבל אני תיאטרון פרטי, אני תמיד מחפשת תכנים. אני עושה הרבה מחזות זמר מהתורה וזה אחד מהם". 

לא התנצלת.
"לא. אמרתי את מה שהשם האיר לי בהתבודדות. לא התנצלתי אלא דיברתי על החירות שלנו לעשות מה שרוצים ושמתי את הדברים על דיוקם. אני חושבת שמה שקרה דווקא עוזר גם לפעילים, ונתן להם פלטפורמה טובה להעביר את המסר שלהם".

ליהיא גרינר ורינת גבאי (צילום: רן יחזקאל)
שמלה: LILACH ELGRABLY, נעליים: H&M, עגילים: אוסף פרטי | צילום: רן יחזקאל

וליהיא, אחרי התקרית עם השוטר הסתבכת השנה גם עם הפלאס סייז. אמרת שנטע ברזילי בבגד ים זה גימיק.
ליהיא: "אני לא אוהבת שנשים שהן ממש אובר ווייט אומרות שטוב להן ושהן לא רוצות לרזות. אני לא יכולה להאמין לדבר כזה, ואני עומדת מאחורי זה. לא שיניתי את הדעה שלי. רק רציתי להכיר לכולם את הדרך המדהימה שלי, ליהיא לייט, שאת יכולה לאכול כמו חזירה ולהיראות טוב, בסך הכל עם כמה כללי תזונה פשוטים".

אז לא פרשת מלהיות גורו הרזיה?
"לא, מה פתאום. אני אחזור לליהיא לייט, אני פשוט רוצה להוריד במשקל של אחרי הלידה, אבל עברו רק שלושה חודשים, יש לי זמן. בינתיים חזרתי לאימונים ויותר טוב לי כשקל לי. יש לי גם ליין למחוכים לחגורות בטן של נשים אחרי לידה, בהשראת קים קרדשיאן".

רינת: "מה זה?"

לא צריך לעניין אותך, את רזה מדי.
"דווקא יש לי נטייה להשמנה, אבל יש לי סדר אוכל בריא, טוב ונעים ולפעמים אני חורגת ממנו אבל אז אני שומרת. אני לא אחת שתגיד לך שהיא אוכלת סוסים ומזנונים ונראית רזה".

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine) on

ליהיא: "שתינו גם מאוד בעד אנטי אייג'ינג. עכשיו אני מניקה אז אני לא מזריקה, אבל אני בעד, אני לא מבינה למה לא להזריק אם אפשר. ממש עצוב לי כשאני רואה מישהי לא בעניינים. עשיתי מצח, מתחת לעיניים, פס לסת וסנטר, יש גם חומר שמרים את הסנטר הכפול למעלה, הזרקתי אותו. אבל לא עשיתי לחיים".

רינת: "אני מבוטקסת במצח ועשיתי גם חומצה היאלורונית. אבל אני לא רוצה לעשות ליד הפה, כי פעם עשיתי ויצא לא טוב".

ליהיא: "אה, יצאת כמו קוף? אני מכירה את זה. בטח הלכת למישהו לא טוב. יש מוגזמות שעושות יותר מדי אבל לדעתי עם העצבים בישראל זה חובה זריקה מדי פעם, זה צריך להיות בסל הבריאות".

אמן. למי תצביעו בעוד שבוע?
ליהיא: "אני שוב אצביע לגנץ, כמו בפעם הקודמת".

רינת: "אני לא מגלה".

צילום: רן יחזקאל | סטיילינג: דניאל בית-און ונעם אדטו | איפור ושיער: אורן רפאל