רוצים המלצה אחרת? הנה כולן:

Sense8

דרמה חדשה של האחים וואשבסקי (יוצרי "המטריקס") ויוצר "בבילון 5" על שמונה אנשים שחולקים תודעה אחת. הרבה דמויות ואינטרקציות? יש. פנטזיה? יש. עירום וסקס? יש. איכות קולנועית? יש. לילה? פחות חזק שם, אבל עושה רושם שזה לא באמת מפריע לכם. 12 הפרקים של העונה הראשונה טרם הגיעו לארץ, סומכים עליכם.

הרומן

דרמה פסיכולוגית רגישה - שאמורה לזכות באמי אם יש צדק בעולם - על גבר ואישה שבוגדים בבחירי ליבם, ועל כל המשמעויות של זה. רוב הפרקים איטיים, מהורהרים ומכילים את שתי הדמויות העיקריות בלבד, אבל יש שם שקרים, גרסאות סותרות ואפילו עלילת רצח (אם כי זה לא באמת על זה). הריאליזם חוגג כמו גם הסגנון הקולנועי והצילום הטעון. זו אחת הסדרות הכי מדוברות בשנה האחרונה סביב הווטר קולר הווירטואלי, כדאי להתעדכן. כל הפרקים זמינים ב-VOD  של HOT.

The Knick

לכאורה אין שום קשר בין דרמת בית חולים תקופתית של ראשית המאה ה-20 לבין סדרת פנטזיה על מלכים ודרקונים, אבל "The Knick" היא אופציה טובה, ואפילו אחת הטובות ביותר, למי שאוהב איכות קולנועית בלתי מתפשרת, דמויות שבנויות כהלכה וקצב התפתחות איטי וכבד משקל שלא מפחד לקחת לעצמו רגע. קליב אוון מככב, סטיבן סודרברג מביים וקחו בחשבון שיש לא מעט צילומי זוועה ופיכסה, אבל האיכות שווה את הכל. מה גם שאף אחד לא מדבר עליה יותר מדי, אז ייתכן והיא תהיה הסוד הפרטי שלכם. כל פרקי העונה הראשונה זמינים ב-yes Binge.

מרקו פולו

עושה רושם שסדרות תקופתיות זה הקטע שלכם, אז נטפליקס הפיקה סדרה חדשה שלמה שמתרחשת במאה ה-13 ועוסקת בקורותיו של הסוחר המהולל במזרח הרחוק. תככים, מזימות, פוליטיקה, אקשן, עירום, אלימות, תלבושות מגניבות ותקציב של 90 מיליון דולר – הכל בפנים. עשרת הפרקים של העונה הראשונה טרם הגיעו לארץ.

זרה

זו ככל הנראה הסדרה שהכי מזכירה את "משחקי הכס" מבחינת הז'אנר וחווית הצפייה. גם היא תקופתית, גם היא מבוססת על סדרת ספרים מצליחה ("נוכריה"), גם היא מכילה לא מעט עירום וסקס והרפתקאות, וגם בה יש ניחוח של פנטזיה ומסע בזמן – בחורה נקרעת בין שני סיפורי אהבה שמתרחשים בזמנים שונים. היריעה שלה הרבה פחות רחבה משל "משחקי" והיא קצת פחות גרנדיוזית ושאפתנית, אבל עשויה למלא לכם את החלל, ואפילו אדמור טאלי שם. 16 פרקי העונה הראשונה זמינים ב-yes Binge (ובסלקום TV). וגם שלוש העונות הראשונות של "הויקינגים", אגב, אם בא לכם משהו תקופתי שיותר מעוגן בהיסטוריה.

רצח בדם קר

קודם כל, אם עוד לא ראיתם "פארגו" אז קדימה, אבל גם "רצח בדם קר" יכולה לספק לכם נופים מושלגים מדהימים, דמויות רבות ומורכבות, עלילת רצח מסתורית בעיירה נורדית שקטה, טוויסטים בעלילה ומוות מפתיע של דמויות. פנטזיה אין כאן אמנם, אבל פוליטיקה תככים ומזימות לא חסר. כל הפרקים זמינים ב-yes Binge

Fear the Walking Dead

זה הספין אוף המדובר של "המתים המהלכים", כי אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם רואים את הסדרה המקורית. גם אם לא, ייתכן ולזו תתחברו יותר כי היא אמורה להיות יותר עלילתית, פחות מקוטעת ולהכיל מעט דמויות יחסית. יחד עם זאת יהיו שם זומבים שאתם כנראה מחבבים, ואקשן, ותהיה אלימות גרפית, וסביר שגם דמויות ראשיות ימותו אחת אחרי השנייה בקצב מסחרר. הסדרה טרם נרכשה לשידור בארץ אבל זה רק עניין של זמן.

יומני שרה קונור

סדרת אקשן ששרדה שתי עונות בלבד, ולמעשה מהווה המשך ישיר לסרט "שליחות קטלנית 2", כאשר השנה היא 2007 וג'ון ושרה קונור נאלצים שוב להתגונן מפני טרמינייטור שנשלח לחסל אותם. אקשן, מתח, פיצוצים, אפקטים מד"ב – ולנה הדיי, הלא היא סרסיי אהובתכם, בתפקיד שרה קונור. כן, אותו תפקיד שמגלמת כיום אמיליה קלארק (דיאנריז) בסרט החדש של "שליחות קטלנית" שיוצא לאקרנים. תראו איך הכל קשור.

עברייני על

דרמה קומית בריטית על חבורת טינאייג'רים שמקבלים יום אחד כוחות על בעקבות סערה מוזרה ונאלצים להתמודד איתם. יש בה הרבה פנטזיה, אקשן ופרצופים יפים, כולל אחד שעשוי לעשות לכם תיקון לרושם הרע שהותיר בכם רמזי בולטון. כל חמש העונות אמורות להיות זמינות ב-VOD  של HOT.