האם ג'ורג קלוני יהיה המאהב הבא של ליידי מארי? נשאר רק להחזיק אצבעות. לפי ה"סאן", הכוכב ההוליוודי עתיד לשוב לביקור נדיר בטלוויזיה לטובת תפקיד אורח בספיישל הכריסמס השנתי של "אחוזת דאונטון". על פי הדיווח קלוני יגלם את דמותו של אורח בחתונה שפרטיה נותרו חסויים בשלב זה.

החיבור בין קלוני לסדרת הטלוויזיה הבריטית התרחש כאשר השחקן החל לצלם סרט יחד עם יו בונוויל (שמגלם את דמותו של רוברט, הרוזן מגרנתהאם). השניים השתתפו ב"ציידי האוצרות" שמתאר את פועלם של צוות חוקרי אמנות ואוצרי מוזיאונים בסוף מלחמת העולם השנייה, החוברים יחדיו כדי להציל יצירות אמנות שנגנבו על ידי הנאצים. בפריימרה של הסרט, בפברואר השנה, הכריזו קלוני ומאט דיימון, ששיחק אף הוא בסרט, שהם מעריצים גדולים של "אחוזת דאונטון".

דאונטון אבי (צילום: באדיבות yes\HBO)
קרסון ילווה אותך לחדר | צילום: באדיבות yes\HBO
דוברי הסדרה סירבו לתת עוד פרטים על השתתפותו של קלוני, מלבד שמדובר בספיישל למטרות צדקה, ולא חלק מהעונה עצמה, ושקלוני יגלם אורח בחתונה שתתרחש באחוזה. מקור מתוך הפקת הסדרה מסר לעיתון: "זה הרגע הגדול ביותר בהיסטוריה של דאונטון וזה מוכיח שזו הדרמה הגדולה ביותר בעולם. כל התכניות נעשו בחשאיות משום שקלוני התעקש שזה לא יודלף החוצה". נשאר רק לקוות שהספיישל יקבל ביקורות קצת יותר טובות מ"ציידי האוצרות", שנקטל על ידי המבקרים.