מד מן, עונה 6

בשבת הקרובה, שישה ימים לאחר השידור בארה"ב, תוכלו לראות בHOT את פרק הבכורה הכפול של העונה השישית של "מד מן", ולהיזכר למה התאהבתם בדון, פגי ובטי מלכתחילה. העונה עלתה השבוע בארה"ב ובינתיים הביקורות די נלהבות. מישהו זוכר שפעם קראו לזה בארץ "הגברים של שדרות מדיסון"? ייקס.

בייטס מוטל

סדרה חדשה שתעלה במאי ב-HOT3 בכיכובה של ורה פרמיגה ופרדי היימור שכבר חודשה לעונה נוספת. מדובר בפריקוול, או יותר נכון ריבוט של "פסיכו" של אלפרד היצ'קוק, שמתאר את חייהם של נורמן בייטס (היימור) ואמו נורמה (פרמיגה) לפני ההתרחשויות בסרט המקורי ובעודו בתיכון, אם כי הסדרה מתרחשת בימינו. סיפור הרקע האפל והמעוות מציג את יחסיהם המורכבים של בייטס ואמו, והאופן שבו תרמה נורמה ליצירת אופיו של הרוצח הסדרתי המפורסם ביותר.

משפחה בהפרעה

הסדרה שכל העולם מחכה לה חוזרת (גם היא דרך נטפליקס) שש שנים לאחר שירדה מהמסך, ול-15 פרקים שישודרו יחד עם הפרקים המקוריים של הסדרה. כל מי שהתגעגע למשפחת בלות', ואין מי שלא התגעגע אליהם, יוכל בקרוב לראות את הפרקים החדשים ב-yes.

אנשים אמיתיים

דרמת מדע בדיוני שוודית שתעלה ב20.4 ב-HOT3. כן, זה נשמע קצת מוזר, אבל זו סדרה באמת מעולה ששודרה ברשת שאחראית גם ל"הגשר" המדוברת. העלילה מתרחשת בחברה שבה נוצר דור חדש של רובוטים שנקראים "הובוטים", שמתפקדים על תקן משרתים ועובדים מכניים, המהווים בסיטואציות רבות תחליפים לבני אנוש. הם מסוגלים לעשות עבודות מונוטוניות אך גם מסוכנות, דואגים לזקנים ולבודדים, ויש להם תפקיד בכל מקום שחסר בו אדם. ככל שהתכנות שלהם נעשה יותר ויותר מתקדם, הם מתחילים לפתח רגשות. אתם יכולים לחכות לגרסה הבריטית שמפותחת ברגעים אלו, אבל אין באמת סיבה.

המלוק גרוב

דרמה על טבעית מבית נטפליקס שנוצרה על ידי איליי רות' (יוצר "הוסטל"), ועוסקת בעיירה אפלה בשם "המלוק גרוב", בה רצח ברוטלי של נערה צעירה מזעזע את התושבים ומעלה לפני השטח דעות קדומות וסודות אפלים. פמקה יינסן ("אקס מן", "ניפ טאק") ולילי טיילור מככבות, ורות' אף ביים את רוב פרקי הסדרה. בדומה למודל שידור הסדרה ב"נטפליקס" בארה"ב, יעלו כל 13 פרקי העונה לשידור בשירותyes VOD  .

חניבעל

הרבה זמן לא שמענו מחניבעל לקטר, הרוצח הסדרתי הפסיכופת, אז הנה סדרה חדשה לנשנש שתעלה בקרוב ב-YES. קורותיו של הרוצח הסדרתי בימינו שלנו, בתוספת צוות של כוכבים שכולל את לורנס פישבורן ("מטריקס") וג'יליאן אנדרסן ("תיקים באפילה"). במרכז הסדרה ידידותם של סוכן FBI  ומומחה הרפואה המשפטית חניבעל לקטר, אחרי שגרהם פונה אליו לעזור לו בחקירת מקרי רצח סדרתיים, מבלי לדעת שהוא הרוצח.

הוויקינגים

הסדרה החדשה הנצפית ביותר של השנה בערוצי הכבלים בארה"ב, והדרמה המתוסרטת הראשונה של ערוץ ההיסטוריה האריקאי. הסדרה, שתשודר בקרוב ב-yes, היא דרמה היסטורית מהיוצר של "שושלת טיודור", העוסקת במסעם של הלוחמים הנורדים לכבוש את האדמות הצפוניות של אנגליה ומככבים בה טרוויס פימל, זוכה גלובוס הזהב גבריאל ביירן וכוכבת glee"" ג'סלין גילסיג.

סדנה לעצבים

כבר סיפרנו לכם על הסדרה החדשה של צ'ארלי שין, שדי מחפש את עצמו מאז שנזרק מ"שני גברים וחצי". הסדרה, שתעלה ב-21.4 HOT  קומדי סנטרל, זוכה להצלחה גדולה בארה"ב, עוקבת אחרי דמותו של צ'רלי גודסון (שין), שחקן בייסבול עם היסטוריה של התפרצויות זעם, שמוסמך כמומחה לטיפול בעצבים, שעושה שימוש בדרכים לא קונבנציונאליות. לצד המפגשים עם המטופלים בקליניקה שלו, הוא נאלץ להתמודד עם התמוטטות העצבים הפרטית שלו ביחסיו עם המאהבת שלו, גרושתו ובתו המתבגרת