מחווה מרגשת או ניצול של טרגדיה לצרכי רייטינג? יוצרי "גלי" הודיעו זמן קצר לאחר מותו של כוכב הסדרה על כוונתם להקדיש פרק מיוחד לזכרו במהלך העונה החמישית. הרגע הזה יגיע ביום חמישי הקרוב וברשת "פוקס" כבר דואגים לדגדג את בלוטות הדמעות עם טיזר אמוציונלי. בסרטון נראים כוכבי הסדרה כשהם מתאבלים על מותו של פין הדסון, הדמות אותה גילם מונטית'.

את הסרטון מלווה קולה של ליה מישל, מושא אהבתו של מונטית' בסדרה ומי שהייתה בת זוגו גם מחוץ למסך, ששרה את "Make You Feel My Love" של אדל. "סגרתי את הפרק הזה רק היום", סיפר מפיק הסדרה, ריאן מרפי, בראיון לעיתונאים. "זה היה פרק קשה מאד לצילום. הדבר המעניין לגבי התכנית הזאת היא שהשחקנים והיוצרים מאד אהבו את קורי. לפרק הזה קראנו 'הקוורטרבק' (העמדה בה שיחק פין בקבוצת הפוטבול של התיכון) וזה מה שהוא היה בשבילנו. אין אף אחד על הסרט שלא אהב אותו".

אין תמונה
ההספד לקורי מונטית' בטקס האמי האחרון
"אף פעם לא הייתי בסיטואציה שבה אי אפשר להמשיך לצלם כי הקאסט כולו עזב את החדר כשהוא ממרר בבכי", סיפר מרפי על תהליך היצירה של הפרק. "זה היה בעיקר קשה למישל, אבל אני מאד גאה במה שיצא. אני חושב שההופעות יוצאות מן הכלל". חלק מהדמויות שעזבו את הסדרה בעונות הקודמות חזרו אף הן כדי לקחת חלק בפרק.

>> הכחול הגדול: "שובר שורות" נפרדת בשיא. ביקורת
בואו לפייסבוק שלנו