רגע השיא של ה-Teen's Choice Awards, טקס הפרסים השנתי שתוצאותיו נקבעות על ידי בני נוער בגילאי 13-19, הגיע אתמול (ראשון) עם הכרזת שמה של הזוכה בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר בקומדיה. ליה מישל, כוכבת "גלי" ובת זוגו של קורי מונטית', שמת בחודש שעבר ממנת יתר של סמים ואלכוהול במלון בונקובר, הופיעה לראשונה בציבור מאז האירוע הטראגי ונראתה נרגשת מאד כשפנתה לקהל.

"רציתי להגיע לכאן היום כדי להודות לכולכם אישית ולספר לכם כמה התמיכה ואהבה שלכם היו חשובים לי בשבועות האחרונים", אמרה מישל לקול תשואות הקהל, "רציתי להקדיש את הפרס הזה לקורי ולכל מי שהעריץ אותו כמוני. אני מבטיחה שבזכות האהבה הזאת נצליח לעבור את זה יחד. הוא היה מאד מיוחד עבורי וגם לעולם והיינו ברי מזל כדי ליהנות מהכישרון שלו, החיוך היפה שלו והלב הנפלא שלו".

ליה מישל על הבמה (צילום: צילום מסך מתוך youtube)
הקדשה מרגשת. ליה מישל | צילום: צילום מסך מתוך youtube
את סוף הנאום צלחה מישל בגרון חנוק: "בין אם הכרתם אותו באופן אישי או בתור פין האדסון, קורי נגע בכולנו ונכנס לליבנו ושם הוא יישאר לנצח. תודה רבה לכולם". עם סיום הדברים הוחשכו אורות הבמה ועל המסך הופיעה תמונת ענק של השחקן המנוח עם תיאור שנות חייו.

צילומי העונה הבאה של "גלי" כבר החלו בימים האחרונים ויוצרי התכנית כבר הודיעו על כוונתם להקדיש פרק מיוחד לאחד מכוכביה הגדולים של הסדרה.

>> זהבי למזרחי: "אתה חום בצבע חרא"
בואו לפייסבוק שלנו