לכל שופט ריאליטי יש את הפייבוריטים שלו. בורנל טיילור, המתמודד המועדף על מריה קארי בעונה ה-12 של 'אמריקן איידול', נאלץ לשיר אתמול בפעם האחרונה לעיני הדיווה הבוכייה (שנאלצה להסתובב כדי להסתיר את הדמעות), לפני שהודח מהתכנית. עם זאת בורנל לא נחשב למתמודד מוביל לאורך העונה, ועצם העובדה שהצליח לשרוד עד שלב שמונה האחרונים היא הפתעה גדולה בפני עצמה.

בורנל בן ה-18, אחד מניצולי הוריקן קתרינה, שימש השראה לצופים רבים ככל שהמשיך להתקדם במהלך העונה. בנוסף הוא השיל ממשקלו לא פחות מ-18 ק"ג בסוג של מהפך יוצא דופן שהתרחש לעיני מיליונים. הסימפטיה הגדולה שצבר לא הצליחה להוציא אותו הפעם מהבור עמוק שחפר לעצמו, עם ביצוע חלש במיוחד ל-"Shot Through The Heart" של בון ג'ובי. הצ'אנס האחרון ניתן לו בסולו "מבחן השופטים", שלא הותיר, כאמור, הרבה עיניים יבשות באולפן, אך גם זה לא הספיק כדי להעביר אותו הלאה.

בורנל טיילור
בקרוב דואט עם בון ג'ובי? בורנל טיילור
בראיון בלעדי ל-mako נשמע טיילור בטוח מאד בעצמו ובדרך שעבר לאורך העונה. אפילו כאשר הוא נשאל לגבי הביצוע שככל הנראה הביא להדחתו, הוא מפתיע ואומר: "עשיתי את הכיף של החיים שלי כששרתי את השיר הזה. העובדה שביצעתי שיר רוק בשידור חי בטלוויזיה – אם מישהו היה אומר לי את זה קודם לא הייתי מאמין לעולם. אם אף אחד לא גאה בי, אני מסתפק בלהיות גאה בעצמי".

סיימת את הדרך שלך עם נשיקה מאמבר, המועמדת השנייה להדחה, איך הייתה מתאר את מערכת היחסים שלך איתה?

"אני ממש מחבב את אמבר. אני חושב שהיא גם מרגישה ככה כלפי. למדנו אחד מהשנייה לאורך הדרך. אנחנו לא ממהרים כי אנחנו עדיין צעירים. פשוט ניקח את הזמן ונראה מה יקרה כשתסתיים התכנית".

עד שסיימת את שיר ההדחה שלך ראינו את ניקי מינאז' בוכה, את מריה קארי בוכה, חצי מהמתמודדים האחרים בכו. איך הצלחת לשמור על קור רוח ולהמשיך לשיר?

"האמת היא שכל הזמן ביקשתי מהם, 'אל תבכו, אל תבכו, זאת לא הסוף'. חלק מהם התחילו לבכות עוד לפני שבכלל התחלתי לשיר. בסוף, כשהשידור נגמר, גם אני כבר לא יכולתי להחזיק את עצמי. פשוט לא ידעתי כמה אכפת להם. היינו כל כך קרובים, כמו משפחה. אבל אף פעם לא ידעתי באמת כמה הם דואגים לי. זה נגע בי לראות את האהבה הכנה הזאת".

העונה הזאת מסתמנת כעונה של הבנות. למה לדעתך זה קורה? מה הבנים עושים לא נכון?

"האמת? אין שום דבר שגוי במה שאנחנו עושים. זאת פשוט עונה של בנות מצוינות. אני מאד אשמח לראות מנצחת בעונה הזאת, כי עבר יותר מדי זמן מאז שהייתה לנו אחת כזאת. אם בחורה תנצח, העובדה שאני מכיר אותה תהפוך את זה לפי מאה יותר מרגש מבחינתי".

מריה קארי
אהבה זה כואב. מריה קארי
לאורך העונה היה נראה כאילו אתה הפייבוריט של השופטים, בייחוד מריה קארי, שגרמה לך לבכות יותר מפעם אחת. יצא לכם לדבר אחרי ההדחה?

"כן, היא אמרה לי: 'זה לא הסוף, קח את ההזדמנות הזאת ורוץ איתה הלאה'. זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות, כי אני מרגיש שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי. על זה אני שם את הפוקוס שלי מעכשיו והלאה".

העונה ה- 12 של אמריקן איידול משודרת בימי חמישי ושישי, בשעה 21:15 בערוץ yes Drama HD וזמין לצפייה ב-yesVOD.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו