השופטים של אמריקן איידול
מעכשיו קראו להם המעמד התחתון
העונה ה-13 של תכנית הדגל של רשת "פוקס" הופכת רשמית לשיאו של משבר עמוק. אחרי צניחת נתוני הרייטינג, הריבים המתוקשרים בין ניקי מינאז' ומריה קארי והניסיון הכושל להחליף את קארי בג'ניפר לופז, מסתמן כי לקראת העונה הבאה מתכננים ב"פוקס" מהפיכה חסרת תקדים. המהלך צפוי להתחיל בשולחן השופטים, אבל ממש לא לעצור שם.

מקור בהפקת התכנית מסר למגזין The Wrap כי כל אחד מארבעת שופטי העונה האחרונה. "הם איבדו את הגרעין של קהל האוהדים שלהם", סיפר המקור, "יש לכל אחד מהם אפשרות לחידוש חוזה, אבל אף אחד מהם לא יישאר כאן". בנוסף לקארי ומינאז', גם כוכב הקאנטרי קית' אורבן לא יזכה לחידוש החוזה, אפילו רנדי ג'קסון, השריד היחיד מהעונה הראשונה של התכנית לא אמור לשרוד את המהלך.

בנוסף, גם המפיק האחראי, נייג'ל לית'גו (גם הוא שרד את מלוא 13 העונות) צפוי לחפש לעצמו עבודה חדשה בקיץ הקרוב. בשנים האחרונות שילמה הרשת סכומי עתק לכוכבי פופ ענקיים כדי לפתות אותם להגיע לתכנית. משכורתה של קארי עמדה עד 18 מיליון דולר, בעוד שמינאז' "הסתפקה" ב-12 מיליון. ג'יי לו, שעזבה בקיץ האחרון, זכתה לצ'ק של 15 מיליון. "לא נשלם עוד כספים גדולים עבור דיוות", מסביר המקור, "הסיפור הזה נגמר".

בשלב זה לא ברור אילו שינויים נוספים בפורמט מתוכננים לקראת העונה ה-14 של התכנית, שמאבדת מיליוני צופים לטובת אלטרנטיבות כמו "דה ווייס" ו"אקס פקטור", אבל בפוקס בטוחים שהמותג שלהם מסוגל עדיין להחזיר אליו את אמון הצופים, גם בלי כוכבים נוצצים בפרונט.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו