עכשיו זה רשמי, דרמת הריגול המצליחה של רשת "שואוטיים" תחזור לעונה רביעית ב-5 באוקטובר ותצא לדרך חדשה. הטריילר הראשון לעונה החדשה ששוחרר אתמול (שישי) מציג את קארי מת'יסון (קלייר דיינס) בתפקידה החדש-ישן כסוכנת מודיעין עמוק בתוך שטח אויב. וכמו שצפוי שיקרה, השליחות הזאת לא עומדת לעבור חלק.

בראיון שהעניק בשבוע שעבר אלכס גנזה, מנהל הסדרה, נאמר שהסדרה תצטרך להמציא את עצמה מחדש אחרי מותו המפתיע של ברודי. העלילה, שתתרחש עשרה חודשים לאחר סיום העונה הקודמת, תפנה את הפוקוס מארה"ב לפקיסטן ואפגניסטן, שם פועלים יחד קארי וסול (מדי פטינקין), שהפך לקבלן פרטי וכעת מסייע למי שהייתה הפקודה שלו בעבר.

משפחת ברודי כולה נפרדה ככל הנראה מהסדרה גם כן, מה שאומר ששונאי דיינה ברודי קיבלו את מבוקשם. בנוסף, בשלב מוקדם של העונה נגלה מה עלה בגורלו של התינוק שילדה קארי בפרק הזמן שבין העונה השלישית לרביעית. גנזה התייחס גם למשבר הבטחוני באזור כשסיפר שההפקה שקלה לצלם חלקים מהעונה החדשה בישראל, מה שהיה עלול לגרום לשיבושים בלוח הזמנים. "אני שמח שבסופו של דבר לא עשינו זאת", אמר גנזה. הצילומים נערכו בסופו של דבר בקייפטאון.

מנהל הסדרה גם התייחס לביקורות שהוטחו בה בעונה החולפת ואמר: "אני לא יודע איך אפשר לראות את ששת הפרקים האחרונים של העונה הקודמת ולא לומר שהומלנד היא אחת הסדרות הטובות ביותר בטלוויזיה. הביקורות פגעו בנו וגם העובדה שלא זכינו למועמדות לאמי".