גלי - glee פין (צילום: mako)
קורי מונטית' | צילום: mako

הוליווד, כמו גם העולם כולו, קיבלו בתדהמה את הידיעה על מותו המפתיע של קורי מונטית', כוכב "גלי" שנמצא מת בבית מלון בונקובר. סיבת המוות עדיין לא נקבעה סופית, אם כי ההנחה הראשונית היא כי מדובר במנת יתר. החברים, הקולגות והכוכבים מגיבים בשעות האחרונות בתדהמה ברשתות החברתיות על המוות הטראגי.

אין תמונה
קלי קוקו. מתפללת עבור משפחתו
עדיין לא התקבלה תגובה ממשפחתו או מבת זוגו והקו-סטארית שלצידו ליאה מישל (המגלמת את רייצ'ל), אבל קריסטין צ'נווית', ששיחקה בעונה הראשונה של הסדרה, צייצה "RIP  קורי מונטית', תמיד תהיה נאהב". קלי קוקו, כוכבת "המפץ הגדול" צייצה "אין מילים, תפילות ומחשבות על משפחתו. זה נורא, לא מסוגלת לדבר".

כוכבת הנעורים דמי לובאטו צייצה "קורי מונטית'... כל כך טראגי, בבקשה תתפללו עבור ליאה". קים קרדשיאן גם החליטה להספיד: "עכשיו שמעתי על מותו של קורי מונטית'. כל כך עצוב, מתפללת עבור משפחתו וליאה, אני לא מסוגלת לתאר לעצמי איך הם מרגישים". רומר וויליס, בתם של ברוס וויליס ודמי מור, צייצה: "כמה עצוב לי על קורי מונטית', איזה בחור מתוק ומוכשר". 

טיילור סוויפט הגדלת חזה (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
טיילור סוויפט. עצובה | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL
הזמרת טיילור סוויפט צייצה "חסרת מילים. ומהסיבות הגרועות ביותר שניתן להעלות על הדעת". זואי דשנל צייצה "איזה חדשות איומות, אובדן נוראי של בחור צעיר ומוכשר". נינה דוברב כוכבת "יומני הערפד" סיימה ב: "הממומה ועצובה מהחדשות. ליבי יוצא אל משפחתו וחבריו של קורי. בואו נכבד את האבל שלהם וניתן להם מרחב". 

 בואו לפייס שלנו