ב"דם אמיתי" הוא מגלם כבר שבע עונות את דמותו של הויט פורטנברי, בן אנוש שמאוהב בערפדית ג'סיקה – אבל בחיים האמיתיים, מסתבר, השחקן ג'ים פאראק מרגיש הזדהות דווקא עם מוצצי הדם המפחידים.

פאראק (33), שהזכיר לראשונה את המנהג המוזר בבכורה של "על עכברים ואנשים" בברודוויי לפני כמה חודשים, נשאל על הנושא בראיון ל"Vulture" שפורסם השבוע והבהיר שממש לא התבדח בעניין: "התכוונתי לזה במלוא מובן המילה. אני אוהב את הדבר האמיתי".

"אני מניח שזה מגיע מאותו מקום של אנשים שרוצים אלכוהול, או אנשים שמסיבה מסוימת רוצים, לא יודע... חלב?", הוא ניסה להסביר, וכשנשאל אם הוא צורך את הנוזל האדום על בסיס קבוע כמו ערפד אמיתי, הוא מיהר להשיב בשלילה.

"לא, לא באופן קבוע. אולי פעמיים-שלוש בשנה", אמר. "זה יותר כמו דחף כזה. כשאתם גורמים לי לנסח את זה ככה זה נשמע מוזר, אבל רק כדי להבהיר – באותו לילה התכוונתי לזה פשוטו כמשמעו. היה משהו באותו לילה שגרם לי לדחף הזה. אני מניח שהדרך הכי טובה לנסח את זה היא שלפעמים אני אוהב את הטעם".  

ג'ים פאראק (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
אנחנו לא רוצים לדעת מה הוא אוכל | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL
המראיין התעקש לשאול על הרגלי הצריכה של השחקן, שהסביר כי הוא לא צורך "כמויות מסחריות" של דם. "אני לא אשתה כוס שלמה או משהו, אבל כשאתה שותה את זה – זה עושה משהו ברמה הרגשית. קשה להסביר, זה כאילו שאתה נמצא ברגע, והדחף מגיע... אני אוהב את זה".

ובאשר לקורבנות הפוטנציאלים – פאראק, שנפרד לאחרונה מאשתו בשש השנים האחרונות והתארס לכוכבת "משחקי הרעב" לוון רמבין, הבהיר שיש לו העדפות לסוג דם מסוים. "אני לגמרי בררן. אני לא אשתה דם של כל אחד! באותו לילה מסוים, זו היתה הבחורה שלי". הקולגות אנה פקווין, אלכסנדר סקארסגארד וסטיבן מויר יכולים לישון בשקט.