כוכבי בלש אמיתי 2 (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
משני צידי החוק. קלי ריילי, וינס ווהן ורייצ'ל מקאדמס | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
זה היה ארוך, מתיש ובשלב מסוים די ויתרנו על התקווה להבין מה עומד לקרות בעונה השנייה של "בלש אמיתי", אבל הנה זה סוף סוף קורה. חודשים של ספקולציות התאמתו כשרשת HBO חשפה את קאסט הכוכבים שיובילו את האנתולוגיה השנה: רייצ'ל מקאדמס, טיילור קיטש, קלי ריילי, וינס ווהן וקולין פארל, ינסו להיכנס לנעליים הגדולות שהותירו מאחוריהם וודי הרלסון ומתיו מקונוהיי.

במקביל לשמות הכוכבים, חשף יוצר הסדרה ניק פיזולאטו את תיאור הדמויות שיובילו את העונה, שתעסוק בסיפור שונה לחלוטין. הפוקוס יתמקד בשלושה שוטרים ופושע שמתאחדים כדי לחשוף רשת סבוכה של קונספירציות הסובבות מקרה רצח. קולין פארל יגלם את ריי ולקורו, שוטר שנקרע בין נאמנותו למנהליו המושחתים במשטרה לבין המאפיונר ששולט בו.

כוכבי בלש אמיתי 2 (צילום: Noam Galai, GettyImages IL)
יעמדו בציפיות? קולין פארל וטיילור קיטש | צילום: Noam Galai, GettyImages IL
וינס ווהן ייכנס לנעליו של פרנק סמיון, יזם ופושע שנמצא בסכנה לאבד את האימפריה שיצר בשל ההשלכות של רצח שותף לעסקים. רייצ'ל מקאדמס תגלם את אנני בזרידס, בלשית ממשרד השריף המחוזי, ששיטות החקירה השנויות במחלוקת שלה מעמידות אותה במסלול התנגשות עם המערכת אותה היא מייצגת. טיילור קיטש יגלם את פול וודרו, לוחם לשעבר וקצין ביחידת האופנוענים של קליפורניה, שעברו הקשה רודף אותו ומאיים לפתוח תיבת פנדורה שתשפיע על כולם. קלי ריילי תגלם את אשתו של פרנק סמיון, ג'ורדן, שחקנית כושלת לשעבר ושותפה מרכזית בעסקיו המפוקפקים של בעלה.

העונה השנייה של "בלש אמיתי" צפויה לעלות לשידור בתחילת 2015