קורי מונטית' (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
שילוב קטלני של שמפניה והירואין | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL
שלושה חודשים אחרי שנמצא ללא רוח חיים במלון בוונקובר, התפרסם אתמול (רביעי) הדו"ח הסופי של חוקר המוות שבדק את נסיבות מותו. ממסקנות הדו"ח מסתבר שההערכות הראשונות של השוטרים שהגיעו לחדרו בצהרי ה-13 ביולי היו נכונות. הכוכב, שחזר למלון לאחר בילוי עם חבריו, סיים את הלילה עם הזרקה של הירואין בשילוב שתייה של בקבוק שמפניה.

בדו"ח נכתב כי השוטרים מצאו בחדר של השחקן בן ה-31 כף מחוממת ועליה שאריות של סם וכן מחט משומשת. על הרצפה לצד גופתו נמצאו גם בקבוקי השמפניה הריקים והכוסות ששימשו אותו כדי לגמוע אותם. כזכור, מונטית' סבל מהתמכרות קשה לסמים בתקופת גיל ההתבגרות ואף אושפז במכון גמילה בגיל 19, לאחר שמשפחתו החליטה להתערב ולנסות להציל את חייו. שלושה חודשים לפני מותו אשפז השחקן את עצמו בשנית לאחר שהחל שצרך סמים שוב.

על פי הערכות מומחים שבדקו את מונטית' נראה כי גופו היה רגיש יותר להתמודדות עם סמים בשל הגמילות וההתמכרויות החוזרות שעברו עליו לאורך השנים. אבל גם אילו היה מדובר באדם בריא לחלוטין, קשה להאמין שהיה שורד את השילוב הקטלני בכמויות אותן צרך כוכב "גלי" בפרק זמן קצר.

ליה מישל, בת זוגו ומי שכיכבה לצדו ב"גלי", גייסה את כל חבריה לקאסט כדי לתמוך בניסיונותיו של להתגבר על ההתמכרות. אך על פי ההערכות היו אלה דווקא חבריו מהבית בקנדה שמשכו אותו שוב ושוב בחזרה אל החומרים המסוכנים שהביאו למותו.

>> מי מכוכבי הטלוויזיה מרוויח מיליון דולר לפרק?
בואו לפייסבוק שלנו