קומיק קון, כנס הגיקים השנתי בסאן דייגו, מספק גם השנה כותרות למעריצים ברחבי העולם. הרשתות והאולפנים הגדולים שמרו את החומרים החמים ביותר להצגת בכורה בכנס, שלאחריו הם משוחררים מיד לרשת. הפאנל של "המתים המהלכים", סדרת הלהיט של רשת AMC, היה אחד הפופולאריים ביותר בימים הראשונים של הכנס עם 4,000 מעריצים שגדשו את האולם בו התקיימה מסיבת העיתונאים עם צוות השחקנים וההפקה. בתמורה סיפקו ראשי הסדרה הצצה ראשונה ומורחבת לעלילת העונה הרביעית.

הטריילר החדש בן ארבע הדקות זכה לחצי מיליון צפיות ביוטיוב בתוך פחות מ-24 שעות. מפרטי העלילה שנחשפו ניתן ללמוד כי דמות מסתורית מנסה למשוך את עדר הזומבים להשתלטות על הכלא הנטוש, שהפך לבסיס של ריק, גלן, קארל, דריל ויתר החבורה (שגדלה משמעותית בעקבות האיחוד עם פליטי "וודברי"). האם האיום החדש יגרום להם לעזוב ולצאת לנסות את מזלם שוב בדרכים שורצות המתים המהלכים? "דברים עומדים להפוך ליותר ויותר משוגעים", הבטיח רוברט קירקמן, יוצר הקומיקס ומפיק הסדרה, "זה עומד לקרות מאד מהר".

המתים המהלכים
התכנית הנצפית בהיסטוריה של הכבלים
כזכור, "המתים המהלכים" נוצרה על ידי פרנק דרבונט ("חומות של תקווה") ב-2010 ומבוססת על  סדרת קומיקס אפלה במיוחד. העלילה מתמקדת בקורותיהם של קבוצת ניצולים במציאות פוסט אפוקליפטית שבה מגפה מסתורית הפכה את מרבית בני האדם לזומבים. הסדרה נחשבת לאחת ההצלחות הגדולות ביותר שיצאו מרשתות הכבלים בארצות הברית, כשהיא מגדילה את ממוצע הצופים באופן משמעותי משנה לשנה. פרק הסיום של העונה השלישית הפך לנצפה ביותר בכל הזמנים בכבלים עם 12.4 מיליון צופים.

הפרק הראשון של העונה הרביעית יוקרן ב-13 באוקטובר.

>> רשימת שינדלר המקורית מוצעת למכירה באיביי
בואו לפייסבוק שלנו