סיפורה של שחקנית הפורנו, בל נוקס (או בשמה האמיתי: מרים וויקס), התפרסם בכל העולם השנה לאחר שהסטודנטים באוניברסיטת דיוק בה לומדת נוקס גילו על עיסוקה. נוקס מצידה טענה שלא יכלה לעמוד בתשלומים לתואר, שעומדים על כ-150 אלף דולר, ולכן נכנסה אל תעשיית הפורנו.

המעבר של נוקס מסטודנטית באוניברסיטה יוקרתית לשחקנית פורנו מתועד בסרט דוקומנטרי בשם “Becoming Belle Knox” ("להיות בל נוקס") שחולק לחמישה חלקים ועוקב אחרי התהילה האינטרנטית לה זכתה וההתקפות שנאלצה לספוג מעמיתיה לכיתה.

לאחר השמועות על עבודתה של נוקס, פרסמה הסטודנטית מכתב פתוח בו היא משבחת את עבודתה ומסרבת להתנצל. גם בחלקים מהסדרה היא מראה גישה דומה. "אני יודעת מי אני, ואני יודעת מה הזהות שלי", אומרת נוקס בפרק השני. "אני יודעת אני אני צריכה ומה אני רוצה - לפעמים. בפורנו הכל תחת התנאים שלי. אני יכולה לומר לא כשאני לא רוצה ולעשות מה שאני רוצה. אני בשליטה. אני אוהבת את האדם האסרטיבי שהפכתי להיות בזכות פורנו".

מנגד גם הרגעים הקשים של נוקס נחשפים. השחקנית מספרת  שפורנו הוא כמו כל עבודה אחרת "זה לא רלוונטי אם אני מחבבת אותה או לא". בסופו של דבר גם היא מודה שחלקים רבים מחייה נהרסו בגלל סקס.