1. התוספת הלוהטת של "זולנדר"

"זולנדר 2" ממשיך להתקדם לעברנו בצעדי דוגמן. ביום חמישי הציג בן סטילר את התוספת האחרונה לסוכנות הדוגמנות שלו: אלקסניה אטוז.

Very happy to announce Alexanya Atoz has joined the cast of #Zoolander2

A photo posted by Ben Stiller (@benstiller) on

אם אקסניה נראית לכם מוכרת, זה ככל הנראה משום שמי שמסתתרת מאחורי הפאה הבלונדינית המרשימה היא קריסטן וויג. פרטים על הדוגמנית החדשה לא שוחררו עדיין, אבל לפי הלוק נראה שהיא עומדת להצטרף למחנה מוגאטו.

אנחנו עוד לא נרגענו מההופעה המפתיעה של דרק והנזל בתצוגה של ולנטינו בשבוע האופנה בפריז בחודש שעבר (עוד תמונות כאן).

2. ברק אובמה רוצה להיות פרנק אנדרווד

את האחד באפריל ניצל נשיא ארה"ב כדי להפגין את כישורי המשחק שלו. בסרטון שפירסם הבית הלבן ביום חמישי שעבר אפשר לראות (החל ב-3:58) את אובמה מציג את הגרסה שלו לפרנק אנדרווד מ"בית הקלפים". האמת? לא התרשמנו.

3. ומישל רוקדת עם ג'ימי פאלון

ממש באותו יום שבו גילה הנשיא האמריקאי את הצד התיאטרלי הלא מבריק שלו, הופיעה ברשת גם הגברת הראשונה. והיא, לעומתו, כבשה אותנו כרגיל. כמה רעיות נשיאותיות שמנענעות את הישבן בטלוויזיה כבר ראיתם?

מישל, כידוע, אוהבת לרקוד – לא מזמן ראינו אותה עושה את זה אצל אלן דג'נרס. לא פחות מכך, היא אוהבת להתארח אצל ג'ימי פאלון. מי זוכר שכבר עברו שנתיים מאז חלקו הראשון של "האבולוציה של ריקוד האמהות"?

4. משחקי הקוסמוס

"משחקי הכס" כבר כמעט כאן (ואם עדיין לא קראתם מה סיפרו לנו כוכבי הסדרה בסוף השבוע האחרון – זה הזמן), והסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין (שהסדרה מבוססת על סדרת ספריו "שיר של אש ושל קרח") נמצא במרוץ נגד הזמן כדי להשלים את כתיבת הספר השישי, "רוחות החורף". אבל מרטין, כך נראה, לא מתכוון לעצור בשבע הממלכות.

ראיון עם מרטין שהתפרסם בסוף השבוע ב"אנטרטיימנט וויקלי" מלמד כי הסופר עובד על סדרה חדשה עבור HBO. מדובר בסדרת מדע בדיוני בשם "קפטן קוסמוס", שמתרחשת "בשחר עידן הטלוויזיה ב-1949, כשכותב צעיר ובעל חזון יוצר סדרת מדע בדיוני המספרת סיפורים שאף אחד אחר לא מעז לספר". את הפיילוט כותב מייקל קסוט (שכתב בין השאר ל"אזור הדמדומים" ול"בברלי הילס 90210").

מצד אחד, הרעיון הזה לא מגלה כמעט דבר. מצד שני, השילוב בין מרטין למשפט "סיפורים שאף אחד אחר לא מעז לספר" נשמע מושלם. ברינג איט און.

ג'ורג' מרטין (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
בתמונה: יוצר מבוגר ובעל חזון | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

5. בלאק פארק

אחרי ש-ABC ייצרה את "בלאקיש" - המקבילה השחורה ל"משפחה מודרנית" (לא התלהבנו, אגב) - זה היה רק מתבקש שמישהו ייצר את המקבילה השחורה של "סאות' פארק". פחות צפוי – שפי דידי יהיה מעורב בזה.

על פי "דדליין", שון קומבס הוא המפיק האחראי שעומד מאחורי "Brightmoor" – סדרת אנימציה שמפיקה רשת FX ושיוצריה הם צ'יפ הול ("המלך היל") והקומיקאי כריס פאואל (המוכר גם כ-CP, והופיע לאחרונה בסדרה "אמפייר"). "ברייטמור" מתרחשת בדטרויט, ועוסקת בחייהם של התלמידים השחורים בבית ספר יסודי בעיר. FX לא אישרה את הידיעה, אך ידוע שהיא מחפשת זה זמן רב סדרת אנימציה שתצטרף ל"ארצ'ר" המצליחה (שביום חמישי פתחה את עונתה השישית, וכבר מתוכננת לה עונה שביעית).

"סאות' פארק שחורה" נשמע נהדר, אבל האם זה יכול להתעלות באיזשהו אופן על המקור?

התשובה היא שאם יהיה איזה אריק קארטמן בסביבה - לא משנה באיזה צבע – זה יכול לעבוד.