בעולמו של צ'ארלי שין זה כנראה הגיוני לכנות מישהו "חרא שרלטן" ואז לחזור לעבוד איתו כאילו דבר לא קרה. הכוכב השנוי במחלוקת שהוביל את "שני גברים וחצי" במשך שמונה עונות מעוניין לקחת חלק בעונת הסיום של הסדרה, זאת למרות שדמותו הומתה ואת מקומו בפרונט תפס אשטון קוצ'ר.

"פניתי אליהם (יוצרי 'שני גברים וחצי') עם הצעה והם חזרו אלי", חשף שין בשיחה עם מגזין TV Guide, "אנחנו מנסים לפענח איזו דרך תהיה הגיונית יותר להחזיר את הדמות. במידה והם יחליטו לאמץ את הפתרון שהצעתי להם וירצו לכלול אותי בפרידה שלהם, אני אהיה זמין ואפילו אגיע מוקדם. במידה ולא, זה כבר עניין שלהם".

אין תמונה
מה זאת אומרת עשיתם סולחה?
שין, שידע אינספור שערוריות לאורך השנים, נכנס ב-2011 לעימות ישיר עם יוצר הסדרה צ'אק לורי בסדרה של ראיונות הזויים לתקשורת. הכוכב כינה את לורי, בין היתר, "ליצן", "אדם קטן" ו-"טיפש" וגרם לביטול חלקה השני של העונה השמינית שכללה 16 פרקים בלבד. כעבור מספר חודשים הגיעה התגובה כששין פוטר מהסדרה ודמותו הומתה בפרק הראשון של העונה התשיעית. רגע לפני ההתפרצות היה שין כוכב הטלוויזיה עם המשכורת הגבוהה ביותר בתעשייה.

מאז התקרית עבר שין לרשת FX והספיק להשיק את "סדנה לעצבים" (שגם במהלכה נקלע לריב מתוקשר עם סלמה בלייר, שכיכבה לצידו), שעונה השנייה הסתיימה בתחילת ספטמבר. העונה ה-12 והאחרונה של "שני גברים וחצי" תצא לדרך ב-30 באוקטובר ובמידה ואכן תכלול את שין, יהיה מעניין לראות גם את הדינמיקה בינו לבין ג'ון קרייר, הכוכב השני של הסדרה, שזכה אף הוא ל"מטר של ברכות" במהלך העזיבה המתוקשרת של שין ב-2011.