אל תתעסקו עם כוכבת "ריברדייל" לילי ריינהארט - זה הלקח שמעריצה מוונקובר למדה השבוע בדרך הקשה. המעריצה ניגשה אל לילי ואל בן זוגה במציאות והקולגה לתכנית, קול ספראוס, ובדרך שאינה אופיינית לקנדים המנומסים, ניגשה אל השניים והחלה להתעלק עליהם - גם פיזית - כאילו היא מכירה אותם. המעריצה חטפה כתף קרה מצמד הכוכבים הצעירים, וברוח התקופה פנתה לטוויטר בניסיון לבצע שיימינג קטן בשחקנים שהעליבו אותה.

המעריצה, שחסמה מאז את חשבון הטוויטר שלה, תייגה את קול וכתבה: "תקשיבו חבר'ה אני מעוצבנת. יצאתי הלילה במרכז העיר בוונקובר ונתקלתי בקאסט של 'ריברדייל'. אני אוהבת את התכנית והייתי קצת שיכורה אז פניתי לקול ספראוס בצורה חברית כאילו אני מכירה אותו. זאת פשוט האישיות שלי, אני ידידותית בצורה הזאת. והשמוק היה כאילו, 'מי את לעזאזל', והיה כל כך גס רוח שפשוט הלכתי משם".

צילום מסך / טוויטר

למרות שלא הוזכרה בתלונה, לילי הייתה נוכחת באירוע והחליטה להגן על החבר בחזרה עם ציוץ משלה. "אין לך את הזכות לגשת לאנשים זרים ולהניח את הידיים שלך סביבנו כאילו את מכירה אותנו. מה שעשית היה לא מגניב ולא מתאים. התגובה של קול אליך הייתה 'אני מכיר אותך?', אחרי שאת חדרת בגסות רוח למרחב הפרטי שלנו".I'm not saying you should inhale helium... but here's a video of @colesprouse and I on set during episode 11.

A post shared by Lili Reinhart (@lilireinhart) on


לילי המשיכה בשטיפה האפית וסיכמה: "זה קל לגרום לנו [לאנשים מפורסמים] להיראות כמו האנשים הרעים כי את חושבת שאין סיכוי בעולם שאנחנו נעמיד אותך במקום על זה. אז הנה קיבלת".

אפשר רק לנחש שאותה מעריצה לא ממש ציפתה לקבל יחס כזה מקופר, שמגלמת את בטי קופר, הילדה הטובה של סדרת הנעורים האהובה. מצד שני, כבר ראינו מה קורה כשהיא הופכת ל"בטי האפלה", אז מסתבר שגם לילי יודעת להפעיל את הצד האפל שלה כשהיא רוצה וצריכה. יו גו גרל!

mako תרבות בפייסבוק