אפליקציה חדשה, שפותחה בעמק הסיליקון בלוס אנג'לס על ידי חברת Skimo, פועלת על ידי ניתוח "השפה" או "הדקדוק" של התכנית עצמה, אבל במקום אותיות, מילים ומשפטים, היא מנתחת את הסצנות, השוטים והפריימים השונים. החברה פיתחה מנוע, המשתמש באלגוריתמי ראייה ממוחשבים, שמחלץ מהסרט או הפרק המלא את החלקים המעניינים ביותר, ועורך אותם יחד לסרטון קצר יותר. הסרטון שנוצר מורכב בדרך כלל משש סצנות מכריעות, שקרו במהלך הפרק, והוא הופך כל אחת מהן לסצנה של 30 שניות.

הפרק המתומצת יכול להישלח לסמארטפון או לטאבלט שלכם, כך שתוכלו להספיק לראות פרק שלם בזמן שאתם מחכים לאוטובוס, או במהלך הפסקת הצהריים הקצרה שלכם. פרק שלם של "משחקי הכס", למשל, ייקח לכם רק שתי דקות מזמנכם, וכדי להדביק עונה שלמה של "שובר שורות" תצטרכו לפנות רק 20 דקות. את כל חמש העונות של סדרת הפשע "הסמויה" תוכלו להשלים בשלוש שעות בלבד.

מייסד החברה סיפר כי הם נמצאים במגעים עם רשת NBC האמריקנית, וכבר קנו את כל פרקי הסיטקום "פרייז'ר", וגם עם ערוץ הטלוויזיה הספרדי Telemundo וערוץ דיסקברי. בנוסף, צפויים לעלות באפליקציה סיכום של כל סדרת סרטי הארי פוטר. "ההישג הגדול פה הוא שהאפליקציה עובדת עם כל סוג של סרט או תכנית טלוויזיה בכל שפה", הוא מצהיר, "התקווה והחלום שלנו הוא שיום אחד Skimo יהפוך לחלק מהשפה כמו לצפות בטריילר לסרט".