אין תמונה
חבורה של טיזרים
אתם אולי חושבים ששמעתם כבר את כל מה שאפשר על "חברים", אבל גם תשע שנים אחרי שהמסך ירד בפעם האחרונה על חייהם של רייצ'ל, רוס, פיבי, ג'ואי, מוניקה וצ'נדלר (בפעם האחרונה לפני השידורים החוזרים), אפשר עדיין ללמוד דברים חדשים על החבורה ממנהטן. למשל, כמה אנשים חלקו איתם מיטה במהלך העשור בו עקבנו אחריהם.

אוהד מסור (וצריך להודות, גם קצת מטריד) בצורה ייחודית פרסם בפורום Reddit נוסחה לפיה חישב את התשובה לשאלה. כל אזכור של סקס מפורש נחשב כנקודה אחת, בעוד שהערות מעורפלות ורמזים לקשר זכו לחצי נקודה בלבד. לאחר שמשקללים את הנקודות כולן מגיעים ללא פחות מ-135 אנשים שזכו להיכנס למועדון האקסקלוסיבי הזה.

ומיהי הדמות הפעילה ביותר מינית על פי החישוב הזה? התשובה צפויה למדי. ג'ואי טריביאני מוביל בפער עצום על חבריו עם ציון כולל של 51.5. השנייה בדירוג היא פיבי עם 32.5, כשאחריה רייצ'ל (15.5), מוניקה (14.5), רוס (14) וצ'נדלר עם  10.5 פרטנרים בלבד. ניתוח מעמיק עוד יותר, שמפריד בין הסטוצים למערכות היחסים הרציניות, מגלה שרייצ'ל היא הרצינית מכולן כש-71.4% מהפרטנרים שלה נחשבו רציניים. רוס, שהתחתן לא פחות משלוש פעמים בסדרה, נמצא רק שני בקטגוריה הזאת עם 50%.

והנה עוד כמה נתונים סקסיים על גיבורי התרבות שלכם בניינטיז: רייצ'ל היא הדמות היחידה שהתוודתה על יחסים לסביים (הפרק עם וינונה ריידר), ג'ואי הוא היחיד שהשתתף בשלישייה, קורטני קוקס (מוניקה) יצאה עם הבן של טום סלק, בזמן שדמותה ניהלה איתו רומן בטלוויזיה והעונה השישית היא הרגועה ביותר מבחינה מינית מבין כולן. עכשיו נראה לנו שאתם מוכנים לצפייה חוזרת.

בואו לפייסבוק שלנו!