רעש החגיגות דועך לאיטו, פיד הפייסבוק חוזר לצבעיו הרגילים, החיים ממשיכים. לפני שנשחרר סופית את השמחה מהחלטת בית המשפט האמריקאי להפוך את הנישואים הגאים לעניין לגיטימי, נפנטז על כמה חתונות שכבר לא נראה – הדמויות הטלוויזיוניות שתמיד דמיינו שוברות כוסות או צועדות לחופה - אז מה אם הם בכלל לא גייז.

מוניקה ורייצ'ל מ"חברים"

כולם אוהבים לדבר על ג'ואי וצ'נדלר בתור "החברים הטובים שהם בעצם מאוהבים", אבל אנחנו רואים יותר פוטנציאל דווקא בדירה ממול. מוניקה האנאלית ורייצ'ל המפונקת הן זיווג משמיים. הן מאזנות ומשלימות זו את זו. הרי ידוע שרוס ומוניקה הם אותו בנאדם, אז אם זה עבד בין רוס לרייצ'ל אין סיבה שזה לא יעבוד גם בגרסה הלסבית. הסכנה היחידה היא שרייצ'ל לא תשרוד את הטרור של מוניקה כשהן יצטרכו לבחור סידורי פרחים לחתונה.

בובספוג ופטריק מ"בובספוג מכנסמרובע"

את הסדרה הכי עמוקה בים תמיד ליוו חשדות לנזילות מגדרית. בובספוג - ילדותי ובוגר, אופטימי אך כנוע - תמיד נראה לנו כמו בחור שובר מוסכמות. פטריק הוא החבר המושלם, שמנמן ומנחם, תומך ובטוח. הכי קמרון ומיטשל של ביקיני בוטום. אנחנו מקווים שסנדי לא תקנא.

רורי וליין מ"בנות גילמור"

זו חתונה שהיינו רוצים להיות ממש מוזמנים אליה, ולא רק לצפות בה דרך המרקע. הכסף של אמילי וריצ'רד, האוכל של סוקי, העיצוב של לורליי, הופעה חיה של בק בליווי קטע מחול של מיס פאטי, ואווירה כללית של לסביות היפסטרית. מובן שאחרי שכולם ישתכרו קירק יעשה משהו מטופש, טיילור יעצבן את כולם וג'ס יצוץ ויעשה פרצוף זועף ומרדני. אפילו לוק ילבש טוקסידו!

פרנק ומיצ'ם מ"בית הקלפים"

אנחנו כבר יודעים שהמשיכה קיימת, מכל הכיוונים, ואנחנו יודעים שמערכת היחסים הזו עובדת. פרנק אוהב להרגיש כוח ושליטה, למיצ'ם כנראה יש דדי אישיוז רציניים - הם נועדו זה לזה. גם ככה קלייר עוזבת - מה יותר נכון כריבאונד מאשר המאבטח החתיך והשתקן?

ראסט ומרטי מ"בלש אמיתי"

כפי שלמדנו מכל קומדיה רומנטית אי פעם – הפכים נמשכים, ושני אנשים שלא סובלים אחד את השני בהתחלה תמיד יסיימו יחד. אתה לא בוחר את הפרטנר שלך, אבל את בעלך כן. גם ככה הזמן הוא מעגל שטוח.

ווינסטון ושמידט מ"הבחורה החדשה"

לפעמים נדמה שיוצרי "הבחורה החדשה", הקומדיה החמודה של זואי דשנל, עושים את זה בכוונה. שמידט תמיד היה נשי ומוחצן, יחד עם הדושיות הסטרייטית והחרמנית שהוא מטפח. ווינסטון תמיד היה קצת מעורפל מינית, ובעונה האחרונה הוא גם הצטרף למשטרה וגם אימץ חתול! האם בעונה הבאה קואוץ' יעזוב לחו"ל, ניק וג'ס יעברו סוף סוף לגור ביחד כמו זוג נורמלי, ושני החברים יישארו לבדם בלופט? השאלה היחידה היא איך נפטרים מסיסי.

אבי ואילנה מ"Broad City"

כל מי שצפה בקומדיה המצוינת הזו ממתין לרגע שבו אבי תישבר ותיענה לחיזוריה של אילנה. בעונה השנייה היא כבר הצליחה להשתחרר מעט מהמרובעות שלה ולחקור דברים חדשים (כולל עזרים פיזיים), ומשם נראה שהדרך ללילה של שיכרות אירוטית קצרה מתמיד. אנחנו מוכנים לחכות שם ללינקולן – רופא השיניים הכי חמוד בהיסטוריה של הטלוויזיה - ולאסוף את השברים.

בריאן וסטואי מ"איש משפחה"

בריאן וסטואי הם לב ליבה של הקומדיה הוותיקה הזו. בעצם, הם כמעט שני צדדים של אותו המטבע. שניהם מבוגרים גאונים שכלואים בגוף לא להם, שניהם מאוהבים בלויס (סטואי פשוט פחות מודע לזה), שניהם בזים לפיטר ושניהם מדובבים על ידי היוצר סת' מקפרלן. אנחנו חולמים על פרק סיום בו כל המשפחה נהרגת וסטואי ובריאן חייבים להתחיל חיים חדשים – הפעם כזוג.

ווילסון והאוס מ"האוס"

בפרק זכור לטוב מהעונה השישית, האוס וווילסון מתמודדים סוף סוף עם הנושא. "כל הבניין חושב שאנחנו הומואים", אומר ווילסון להאוס, שמגיב בארסיות אופיינית: "אנחנו גברים מבוגרים מעל גיל 30 שגרים ביחד. אנחנו במרחק של שני נמרים ממופע בווגאס". אנחנו חולמים על חתונה צנועה ומיד אחריה ליל כלולות מרגש. בבוקר שאחרי ווילסון יחכה בבית כמו בעל טוב, והאוס יבגוד בו בצורה הכי מלוכלכת וחסרת התחשבות שיכולה להיות. בכל זאת, חרא מניפולטיבי נשאר חרא מניפולטיבי.

ליז וג'נה מ"רוק 30"

כשג'נה תבין שמערכת יחסים לסבית תעזור ליחסי הציבור שלה, היא לא תהסס לפתות את ליז למון, שגם ככה מפלרטטת עם גבריות בכל מיני מובנים. טרייסי בטוח ישמח, ואנחנו מקווים שאפילו ג'ק דונגי ילמד לקבל את הרעיון. בכל זאת, 2015. בחתונה צוות הכותבים יעשה לליז רואסט וקנת' יהיה אחראי על סידורי השולחנות.

חפר ואיצקו מ"רמזור"

לסיום, פנינה ישראלית. מה שהסדרה הישראלית האהובה בכל הזמנים (על פי משאל "7 לילות") צריכה זה להוסיף קצת ורוד לרמזור שלה עם מערכת יחסים הומואית, ומי מתאים יותר מחפר ואיצקו, שני סטרייטים שתמיד חשדנו בהם, כל אחד מסיבותיו. חפר הוא ארוניסט מהסוג שמפצה על זה בעזרת בחורות, מנסה להסתיר את היצרים האמיתיים שלו בעזרת אינספור נשים אבל לא מסוגל להתמסד בדיוק בגלל זה. ואם איצקו היה נשוי ללילך זה כבר אומר משהו על הנטיות המיניות שלו. מירי יארגן את התכנית האמנותית עם ריקוד פלאשמוב של דיירי אחוזת ראשונים ודניאל הקטנה תשמש כילדת פרחים.