משפחה בהפרעה 4
מה קרה למייקל?

אם אתם אוהדים של משפחה בהפרעה והרגע ראיתם את הפרק הראשון בעונה החדשה, בואו, אני צריך לספר לכם משהו - זה רק משתפר מכאן. הכל יהיה בסדר. אל תדאגו. כן, אני יודע, זה היה פרק לא פשוט. הוא הרגיש עמוס מידי ומטורף, מלא הבטחות לא ממומשות. אבל אל תדאגו, אתם צריכים לשרוד אותו (והאמת גם את הפרק הבא), עד שתתחילו להבין איפה הידיים והרגליים שלכם בעונה החדשה והמגוחכת של משפחה בהפרעה.

בואו נודה בזה - אף פעם הסדרה הזאת לא עשתה לנו חיים קלים. אבל אהבנו אותה, אהבנו לראות אותה שוב ושוב ולמצוא בה דברים שלא ראינו גם בפעם הרביעית. אהבנו לנתח, למצוא רמזים להמשך, להתאהב בדמויות ולצחוק מהבדיחות. העונה החדשה תציע לכם את כל זה, אבל ייקח זמן עד שתבינו במה אתם צופים. זה יכול להגיע בפרק השלישי, זה יכול להגיע רק בפרק השביעי. זה לא פשוט, אבל זה יקרה. אם אתם לא אוהדים של שלושת העונות הראשונות, קשה להאמין שתשרדו את העונה החדשה שנכתבה אך ורק למי שכבר מכיר את הדמויות והעלילות הקודמות. תרגישו כמו במועדון שאינכם חברים בו, ברחו כל עוד נפשכם בכם. זה לא המקום או הזמן לנסות להבין מה הולך בעונה הזאת, אני בקושי הבנתי.

משפחה בהפרעה 4
האמת שהתגעגענו

הבעיה המרכזית עם הפרק הראשון והשני של העונה החדשה של "משפחה בהפרעה" היא שנדמה לכם שבאתם לראות סידרה אחת וקיבלתם אחרת. אלה אותן דמויות, אבל צורת הסיפור שונה לגמרי. כל פרק מתמקד בדמות אחת והפרקים לא מסודרים בסדר כרונולוגי אם כי סיפורי. זה יוצר הרבה בלבול אבל כשזה מתחבר, מתקבלת יצירה שהמטרה שלה שונה לחלוטין משלושת העונות האחרות. זוהי המערכה השנייה לסיפור של מיץ' הורוביץ, יוצר הסדרה, והיא לא פשוטה.

מפרקים את מייקל

בפרק הראשון ועמוס העלילה אנחנו מגלים שמייקל גר אצל בנו ג'ורג' מייקל, ואת חלום הנסיעה שלו לפיניקס הוא מגשים רק דרך הרשת. קשה לראות את העליבות שנפל אליה מייקל. קשה גם לראות כיצד היחסים עם הבן שלו נהיו כל כך עכורים. אם מייקל היה הסלע שעליה נחה הסדרה בעונות הקודמות, העונה החדשה עסוקה בפירוק של האיש שחשב שיש לו עמוד שידרה מוסרי לעומת כל מי שמסביבו. וזה לא נעים לצפייה. העונה החדשה של משפחה בהפרעה, גם כשהיא מצחיקה ומבריקה, היא עוכרת שלווה.

משפחה בהפרעה 4
מה קרה לפורשיה דה רוסי?

עוד בעיה שבולטת כבר בפרק הראשון היא האורך. 32 דקות אורכו של הפרק הראשון, עשר דקות יותר מפרק בעונות המקוריות. ישנם פרקים בעונה שמגיעים ל-34. ועדיין, ההרגשה היא שלהורוביץ לא היה מספיק זמן ושהעלילה כל כך דחוסה ומהירה שאין זמן לנשום. מצד שני, בדיחות מתארכות ונמתחות, כמו הריב על חוקי ההצבעה שארך שתי דקות שלמות ולא מאוד מצחיקות.

משפחה בהפרעה 4
<3

אם אתם מרגישים אבודים בפרק הראשון, אתם לא לבד. זה פרק שהוא כולו הכנות לבדיחות שהפאנצ'ים שלהן יגיעו אך ורק בפרקים הבאים. הפרק הראשון קשה אבל אל חשש, הפרק השני אפילו יותר גרוע. ברור שאתם לא יכולים לוותר לסדרה כזאת, אבל אני פה גם בשביל קצת להרגיע אתכם - זה משתפר . בדיחות שנראו לכם לא מצחיקות בפרקים הראשונים יהפכו למצחיקות בפרקים האחרונים. כשתצליחו להבין את העלילה ועל מה העונה הזאת מדברת, יהיה לכם קליק מידי שיחבר אתכם אליה בצורה הרבה יותר טובה, עד לסוף המר. זה לא יהיה קל, אבל זה יהיה כל כך שווה את זה. אל תדאגו, בלי פאניקה. הכל יהיה בסדר.

 בואו לפייס שלנו