השבוע תעלה בארה"ב הסדרה הקומית החדשה של סת' מקפרלן, יוצר "פאמילי גאי" והסרט "טד", מנחה האוסקר וטיפוס שנוי במחלוקת באופן כללי, בעיקר בגלל ההומור הבוטה שלו שכולל פעמים רבות גם בדיחות גזעניות, שוביניסטיות או שחורות במיוחד, ובכל יתר הזמן סתם הומור לא מעודן.

הסדרה החדשה שלו נקראת "Dads", מככבים בה סת' גרין וג'יובני ריביסי כשני צעירים מצליחים שחייהם משתבשים כשאבותיהם, האיומים כל אחד בדרכו, באים לגור איתם. ההקרנות המוקדמות זכו לביקורות גרועות למדי, שכללו ביטויים כמו "פוגענית", לא מוסרית" ו"איומה, לא רק שהיא לא מצחיקה, היא גם גזענית כלפי אסייאתים".

מכיוון שמדובר בכל זאת בסדרה של מקפרלן, מאסטר בהעלבות, סביר להניח שקברניטי הרשת צפו מראש את התגובות, ואולי בגלל זה החליטו לקדם את הסדרה באמצעות פרומו שמציג דווקא את הביקורות הגרועות שקיבלה, כמו "פוגענית" ו"לא מוסרית".

הרשת מציגה מצד אחד את הביקורות הגרועות, ומצד שני צופים רגילים שמביעים את דעתם (החיובית) כלפי הסדרה, כי אחרי הכל - מה כבר המבקרים מבינים?  

מוכרחים לציין שבמקביל המפיקים גם הודיעו שיש הרבה דברים שהולכים להשתנות בסדרה וביקשו מהמבקרים להיות סבלניים איתה. כלומר מצד אחד משתמשים בביקורות הגרועות כדי לקדם את הסדרה, אבל מצד שני גם מנסים לשנות אותן. האם שווה לתת למקפרלן הזדמנות או שאולי הפעם הוא באמת הגזים? נגלה בקרוב. מה שבטוח זה שיש לו מספיק מעריצים שיעקבו אחריו גם הפעם, ושאין שום דבר שבדיחת פלוצים לא תצליח לפתור.