גם בגיל 71 האריסון פורד הוא עדיין אחד הטיפוסים הכי מגניבים בהוליווד. בימים אלה הוא נמצא בעיצומו של מסע קידום לסרטו החדש "המשחק של אנדר" (שהגיע גם לישראל בסופ"ש האחרון) והביקור שלו בתכנית הלילה של NBC בסוף השבוע האחרון, לא יישכח כנראה במהרה. פורד הוזמן על ידי מנחה התכנית, ג'ימי פאלון, מעריץ ותיק, לראיון הקידום המסורתי כשמיד לאחריו הגיע השוס האמיתי.

"בגלל שהוא אחד האנשים הכי קולים שהיו בהיסטוריה ואני רוצה להיות כמוהו", פתח פאלון, "ביקשתי מהאריסון פורד לעשות לי פירסינג באוזן". המנחה התוודה שמעולם לא ניקב את אוזניו בעבר ושהוא למעשה רועד מפחד ממה שעומד לבוא. פורד, כמובן, נותר בפוזה הרגועה המאפיינת אותו כשעמד מאחוריו לבוש בתחפושת רופא. כוכב "מלחמת הכוכבים", "אינדיאנה ג'ונס" עבר בעצמו את התהליך לפני 15 שנים ומאז הוא נוהג להסתובב עם עגיל באוזנו השמאלית.

ג'ימי פאלון והאריסון פורד (צילום: צילום מסך מתוך יוטיוב)
תאומי העגיל. האריסו פורד וג'ימי פאלון | צילום: צילום מסך מתוך יוטיוב
מה שנראה בתחילה כעוד בדיחה שתסתיים רגע לפני הסוף, הלך והתפתח להליך כירורגי אמיתי לחלוטין שהתרחש מול הקהל באולפן והצופים בבית. אחרי שפורד שתה את כוסית הטקילה שהייתה אמורה לשמש לאלחוש אזנו של המנחה, הוא המשיך בקור רוח די מדהים לסמן את מקום האזור, לאחר מכן תפס את התנוך עם מלקחיים והחדיר את המחט בשנייה מצמררת במיוחד לתוך אוזנו של פאלון. דקה אחר כך כבר עמדו השניים מחובקים עם עגילים מזעזעים תואמים לקול תשואות הקהל. להאריסון פורד כנראה באמת זורם קרח בוורידים.

>> בואו לפייסבוק שלנו