ג'יי לנו וג'ימי פאלון (צילום: ROBYN BECK, GettyImages IL)
בדרך החוצה? ג'יי לנו | צילום: ROBYN BECK, GettyImages IL
ג'יימי פאלון (צילום: Gettyimages IL)
אז מי יחליף אותו? ג'ימי פאלון | צילום: Gettyimages IL
יכול להיות ששלטון הטרור של המנחה האמריקני המיתולוגי ג'יי לנו על The Tonight Show יגיע אל קצו? אם המקורות של "The Hollywood Reporter's" נכונים, כנראה שלנו סופר את ימיו עד לתוכנית האחרונה בהנחייתו. וכנראה שהפעם זה יקרה באמת ולתמיד.

THR מדווח כי על פי שני מקורות בכירים בתעשייה, ב-NBC יכריזו בחודש מאי על כך שג'ימי פאלון יחליף את לנו ב-2014. בעוד שברשת עדיין מכחישים את השמועה (עליה דווח לראשונה בדצמבר האחרון) מסבירים המקורות את הרציונל שמאחורי השינוי האפשרי כתוצאה של תחרות נוקשה על קהל הצופים הצעיר.

המקורות טוענים כי הרשת תביא את פאלון כתחרות ל-ABC, שם העבירו את ג'ימי קימל הצעיר למשבצת של 23:25 בלילה (השעה של "Tonight Show"). ולמרות שהתוכנית של לנו עדיין מובילה, קימל מהווה תחרות לא פשוטה, שכנראה שרק פאלון יוכל להילחם בה.

גם פאלון וגם קימל מצאו דרכים לתת חיים למופעים שלהם על ידי יצירת קטעים שהתאימו לשיתוף ברשת. התכנית של קימל קיבלה דחיפה מ-"F*cking   Matt Damon" ו-"F*cking Ben Affleck"בעוד שפאלון טווה זהב ויראלי עם  "Pants On The Ground" ו-"Evolution Of Mom Dancing" (עם מישל אובמה).

ועכשיו נשארו השאלות הבאות: האם זה בכלל אמיתי? ואם כן, האם פאלון ייאלץ לצלם בלוס אנג'לס או שהוא יישאר בניו יורק? ואולי החשוב מכל: אם פאלון עובר לThe Tonight Show, מי ישתלט על המשבצת של "Late Night" במקומו?

בואו לפייסבוק שלנו!