כוכבי גלי מתכוננים לערוץ 24 (תמונת AVI: mako)
כוכבי הסדרה בזמנים טובים יותר | תמונת AVI: mako
באופן לא מפתיע עלילות העונה החמישית והשישית של "Glee" שונו באופן דרמטי בעקבות מותו הפתאומי של השחקן קורי מונטית' ביולי האחרון. מונטית' גילם את פין, אחת הדמויות הראשיות בסדרה.

השבוע חשף ריאן מרפי, יוצר Glee, שעונתה החמישית משודרת בימים אלה, כיצד ראה את פרק הסיום של הסדרה בעונה שישית ואחרונה. מרפי סיפר כי רייצ'ל (ליה מישל) הייתה אמורה להפוך לכוכבת ענקית בברודווי, תפקיד שהיא נולדה לגלם. פין, לעומת זאת, ויתר על חלומותיו להיות זמר לטובת חיים שקטים כמורה באוהיו  -  פשרה איתה חי בשלום מבלי להרגיש שפספס משהו.

קורי מונטית' (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
העונה השישית תוכננה לסוב סביב סיפור האהבה של רייצ'ל ופין | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL
הסצנה האחרונה בסדרה הייתה אמורה לספק סגירת המעגל ביחסים של פין ורייצ'ל. "בסיום הסדרה חוזרת רייצ'ל לאוהיו, מסופקת מהצלחתה, אך עדיין מרגישה שמשהו חסר בחייה. היא נכנסת לכיתה של פין ששואל אותה מה היא עושה שם. רייצ'ל עונה לו 'אני בבית' וכך הסדרה נגמרת".

מרפי כבר אמר בעבר שתכנן כי עונה שש תסוב סביב סיפור אהבתם של הזוג: "העונה האחרונה של הסדרה הייתה אמרה להיות במקור העונה של פין ורייצ'ל", הוא מסביר. "כבר היה ברור לי מה תהיה הסצנה האחרונה, והיא כללה את קורי. ידעתי אפילו את השורה האחרונה שרייצ'ל אומרת לו. כשקרתה הטרגיה הבנתי שאני צריך לעצור ולהבין מה עליי לעשות, וזה אכן מה שקרה."

אזכור לרעיון המקורי שלו נתן מרפי בפרק המחווה לזכרו של מונטית' ששודר העונה ("'The Quarterback"). בפרק מתארת רייצ'ל לוויל (מתיו מוריסון) את הסצנה, כשהיא מסבירה לו איך חשבה שחייה ייראו.

>> בואו לפייסבוק שלנו