אריאל ווינטר (צילום: wikipedia.org)
איי דיד נוט האד סקס וויט דאט בוי | צילום: wikipedia.org
אין הרבה דברים טובים שאנחנו יכולים להגיד על "משפחה מודרנית" הסדרה, אבל אופרת הסבון שמתרחשת מאחורי הקלעים שלה דווקא מספקת לנו הרבה מאד עניין. אריאל ווינטר בת ה-14, המוכרת יותר כאלכס, הבת החנונה של קלייר ופיל, נמצאת בימים אלה במרכזה של שערורייה משפטית עסיסית במיוחד. לפני מספר ימים החליט בית המשפט בקליפורניה להוציא את ווינטר מחסותם של הוריה, בטענה שאלו התעללו בה פיזית ונפשית. האם טוענת כעת בתגובה: "הכל בגלל שתפסתי אותה עושה סקס עם החבר בן ה-18 שלה".

בעוד שצו בית המשפט אוסר על קריסטל וורקמן להתקרב לבתה מרחק של מתחת ל-100 יארדים, הוא לא יכול לאסור עליה לצאת ולטנף על הכוכבת הצעירה לאתרי הרכילות, וזה בדיוק מה שהיא עשתה. "תפסתי אותם באמצע פעילות שהרגשתי שהבת שלי צעירה מדי, פיזית ונפשית, כדי להבין באמת", סיפרה וורקמן. שמתי לזה סוף באופן מידי, הגשתי תלונה נגדו בטענה שקיים יחסי מין לא חוקיים עם קטינה. מכיוון שמדובר בבוגר הוא צפוי לספוג את מלוא חומרת העונש שמגיעה לו". ווינטר, לעומת זאת, טוענת שהיא לא שכבה עם הנער המדובר, ושהם נפרדו כבר לפני חודש.

אם לא היה מספיק שמח פה עד עכשיו, מסתבר שגם סבה של ווינטר משתתף בחגיגה. במכתב שהגיע לבית המשפט טען כי מעולם לא היה עד לכל התעללות ושבתו (וורקמן) היא אמא נהדרת לילדיה. גם האמא עצמה ממש לא מתכוונת להתנצל: "לא עשיתי כלום, רק הגנתי על הבת שלי. תמיד אהיה שם בשבילה ואגן עליה כמיטב יכולתי. יש לי מכתב מרופא המשפחה שמצהיר כי מעולם לא התעללנו בילדים". את התקופה הקרובה תבלה ווינטר בביתה של אחותה הגדולה, שקיבלה את המשמורת עליה. עכשיו תוסיפו רק אישה קולומביאנית מעצבנת וזוג הומואים וקיבלתם סיטקום.