דיינה ברודי הומלנד (צילום: Kent Smith/SHOWTIME,  יחסי ציבור )
נודניקית | צילום: Kent Smith/SHOWTIME, יחסי ציבור
אם צפיתם כבר בתחילת העונה השלישית של "הומלנד" (משודרת אצלנו ב-yes בימי ראשון), בטח כבר הספקתם לחוש מיאוס קל מבתו המעצבנת של ברודי, דיינה הטינאייג'רית האובדנית והמנג'סת. ובכן, אתם לא לבד. מסתבר שהבת של ברודי הפכה לדמות החדשה הכי שנואה בטלוויזיה, זאת שחוטפת את האש הכבדה ביותר ברשת מצופים מתוסכלים.

מעבר לטוקבקיסטים וציוצים, גם שלל כתבות שטנה עלו לאוויר, החל מ - דיינה ברודי מ"הומלנד" היא הכי גרועה, הפרצופים המעצבנים של דיינה ברודי, דרך "אם הייתי דיינה ברודי הייתי מתעבת את עצמי" ועד ל - "תעזבו את דיינה ברודי בשקט!", הרשת עמוסה בדיונים על דמותה בסדרה, ונדמה שאנשים מפנים אליה את התסכול שהופנה עד עכשיו כלפי סקיילר (אנה גאן) מ"שובר שורות".

את דיינה מגלמת מורגן סיילור בת ה-18, שמודעת היטב לבעייתיות שבה הדמות שלה מתקבלת בקרב הצופים. "אני לא יודעת למה לא אוהבים אותי", אמרה בראיון "אני לא יודעת אם זה עניין שוביניסטי, אני חושבת שהרבה דמויות אוכלות חרא, במיוחד נשים, אבל אני לא נפגעת מזה וזה לא ביג דיל".

את תפקידה כדיינה החלה כשהייתה בת 16 בלבד, והיא טוענת שבניגוד לדמותה על המסך היא התבגרה הרבה יותר. בתחילת העונה השלישית (מי שלא צפה עדיין – זהירות, ספוילרים!) אנחנו פוגשים אותה לאחר ניסיון התאבדות כושל, אשפוז בבית חולים לחולי נפש וגם עם חבר חדש. מי שלא היה מרוצה מזמן המסך שהיא קיבלה בשתי העונות הראשונות, עלול לגלות שהוא גדל משמעותית. תתמודדו, הייטרז. 

 בואו לפייס שלנו