כל כך הרבה מתמודדי עבר בתכניות ריאליטי פנטזו במשך שנים על האפשרות לסגור חשבון עם מי שנחשב לשופט הכי חסר רחמים בעסקי השעשועים, סיימון קאוול. בסופ"ש האחרון הצליחה אחת מהם להגשים את החלום הזה באירוע שיצר הרבה מאד מבוכה בהפקת "Britain's Got Talent", תכנית הפופולארית של בריטניה.

הכל החל לקראת סיום הביצוע של האחים ריצ'רד ואדם ג'ונסון, שיצרו גרסת אופרה ל"The Impossible Dream". ברגע השיא של השיר נפתח הווילון שמאחורי השניים על הבמה כדי לחשוף את להקת הליווי שעמדה מאחוריו. זה היה הרגע לו חיכתה נגנית הכינור, נטלי הולט, שניצלה את תשואות הקהל כדי להתקדם למרכז הבמה עם קרטון ביצים בידיה ולהטיח אותן בזו אחר זו לעברו של השופט ההמום.

סיימון קאוול
לא צריך ביצים, אני אקרע אותך בטלקינזיס
כעבור שניות ארוכות נתפסה הולט על ידי איש האבטחה והוצאה מהאולם, כל זאת תוך כדי שהאחים ג'ונסון שומרים על קור רוח מדהים (טוב, לפחות אחד מהם) וממשיכים בביצוע עד סופו. תוך כדי התשואות הרמות של הקהל באולם, הספיקה המצלמה להציג את השופט ההמום מחליף את הז'קט ההרוס שלו בחדש, ומנסה לחזור לעצמו.

אחרי שהרוחות נרגעו ולמשטרה ניתן זמן לחקור את התקרית המוזרה, הסתבר שהולט, מלחינה מחוננת, שלקחה גם חלק בטקס הנעילה של אולימפיאדת לונדון, השתתפה כמתחרה מן המניין בתכנית בעונה שעברה. הולט, שהייתה חלק מהרכב של ארבעה כנריות, לא הצליחה להותיר חותם משמעותי והודחה. את הכעס והאכזבה היא החליטה להקדיש למחשבות על נקמה בשופט המפורסם.

סיימון קאוול
אבל ביקשתי מקושקשת
"אני רוצה לבקש את סליחתם של ריצ'רד ואדם על כך שהאפלתי על הביצוע שלהם. ובמבט לאחור אני מבינה שזה היה דבר מטופש לעשות", נאמר בהצהרה של הולט שפורסמה על ידי התכנית. השופטת אמנדה הולדן לא ממש הסתפקה בדברים וכינתה את הנגנית הנקמנית "פרה טיפשה". קאוול עצמו העדיף להתייחס בהומור למתקפה: "אמרתי בעבר שאני לא אוהב ביצים, עכשיו אני בטוח שאני שונא אותן. אין לי מושג מי זאת הייתה או למה".

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו