אין תמונה
ביוש
תקראו לזה צדק פואטי או סתם ניסיון נואש לעשות כותרות, אבל הדרמה הגדולה האחרונה ב"אמריקן איידול" התרחשה דווקא בצד של שולחן השופטים. לאור נתוני הרייטינג המתדרדרים של העונה ה-12, זממו  ברשת "פוקס" הדחה דרמטית של המצטרפת הטרייה, מריה קארי, לטובת החזרתה של חביבת הקהל, ג'ניפר לופז, שהודיעה על עזיבתה רק ביולי האחרון.

מקורות בהפקת התכנית סיפרו ל"הוליווד ריפורטר" שהשמועות על "ההפיכה" הגיעו גם לאוזניה של קארי, שאיימה מצידה בנקיטת צעדים משפטיים. ההדחה ירדה לטמיון, אבל ראשי הרשת מסתבר, לא מוותרים על הרצון לראות את לופז חזרה בתכנית. השיחות בין הצדדים ממשיכות להתקיים בנוגע להופעה של לופז בתכנית הגמר, שתשודר בעוד מספר שבועות.

לקראת העונה הבאה תושלם הפיכה גדולה הרבה יותר, כשעל פי הדיווחים כל צוות השופטים (שכולל גם את ניקי מינאז' ורנדי ג'קסון) של העונה החולפת צפוי לסיים את דרכו. "זאת בסך הכל עוד שמועה מגוחכת, שנוצרה בגלל הידיעות על מגעים להופעה של ג'ניפר בתכנית הגמר", מסר בתגובה דובר מטעם הרשת. גם מקורביה של קארי מכחישים בשלב זה שנוצר סכסוך משפטי כלשהו בינה לבין ראשי התכנית.

בשבועות האחרונים סופגת התכנית מכה אחרי מכה, כשתכניות הדגל של הרשתות המתחרות משאירות אותה הרחק מאחור. התכנית ששודרה ברביעי האחרון רשמה את הנתונים החלשים ביותר (4.9 אחוזים) מאז עלייתה לשידור ב-2001.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו