בפברואר בשנה שעברה קיבל ג'ימי פאלון לידיו את "הטונייט שואו", ואת פניו קיבלו (בין השאר) חברי להקת U2 עם ביצוע של "Invisible" על גג הרוקפלר סנטר בניו יורק. באותה הזדמנות סגרו פאלון ובונו על הופעה של הלהקה במשך שבוע בנובמבר. אבל מאז נפצע בונו בתאונת אופניים בסנטרל פארק, והתכניות נכנסו להמתנה ארוכה. בשבוע שעבר – יותר משנה מאוחר יותר – ההמתנה הזו באה לקיצה.

חברי להקת U2 הגיעו בשבוע שעבר לתחנת הרכבת התחתית בניו יורק בגרנד סנטרל ורחוב 42. זה היה יכול להיות מתכון למהומה רבתי, אלמלא החברים היו מתחזים לנגני רחוב מוזנחים, קומפלט עם התופים המאולתרים ושיער הפנים. תחילה איש לא התרגש מנוכחותם של הנגנים, אבל כשהוסרו הזקנים והשפמים ומתחתיהם התגלתה הלהקה הכי מצליחה בעולם, איש לא יכול היה להתעלם יותר. גם העוברים ושבים חסרי הסבלנות של הסאבוויי גילו פתאום שאפשר לפספס את הרכבת.

ואם אתם מחפשים את זה בגרסה קצת יותר מחוספסת:

בונו, כך נראה, התאושש לחלוטין מתאונת האופניים שעבר, עד שהרשה לעצמו לצאת לתחרות אופניים עם פאלון – ולהפוך לבובת ניסויים אנושית של מבחני ריסוק. תמיד ידענו שדה אדג' לא אוהב להיות בצל של הסולן.

וכדי שלא נשכח שיש כאן גם אינטרסים מסחריים, U2 סיפקו הצצה למסע ההופעות המתוכנן שלהם, "Innocence + Experience". לרגע חששנו שהכל כאן זה רק פאן.

זו הייתה הופעת אורח חביבה בהחלט של ה-U2ים, אבל לא אין התנגדות שבמקום לארח את בונו, פאלון פשוט יחקה אותו.