עונת הטלוויזיה של 2014 עוד לא הגיע לאמצע הדרך, אבל כבר עכשיו ברור ש"בלש אמיתי" של רשת HBO תיחשב לאחד מרגעי השיא שלה. דרמת הפשע, שצפויה לככב בטקסי הפרסים בהמשך השנה, הייתה אחת מאבני הדרך בדרכו של מת'יו מקונוהיי לשנה הגדולה בקריירה שלו. השחקן זוכה האוסקר העניק הופעה בלתי נשכחת בתפקיד הבלש ראסט קול, וכעת נראה שהיורשת שתתפוס את מקומו תעורר עניין גדול לא פחות.

כזכור, "בלש אמיתי" היא אנתולוגיה – אוסף של סיפורים שאינם קשורים אלה לאלה ולכן משתנים מעונה לעונה. אחרי ההצלחה הגדולה של מקונוהיי ווודי הרלסון, שכיכב לצדו, ציפו מעריצי הסדרה לגלות מי יהיו הכוכבים החדשים. אתר Nerdist דיווח אתמול (שלישי) כי היוצר, ניק פיזולטו, נושא את עיניו אל ג'סיקה צ'סטיין. כוכבת "כוננות עם שחר" בת ה-37 נחשבת לאחת השחקניות המבטיחות בדור הצעיר של הוליווד.

צ'סטיין הייתה מועמדת לשני פרסי אוסקר בשלוש השנים האחרונות ("העזרה", "כוננות עם שחר") ומבט על רשימת הפרויקטים העתידיים שלה מעיד על ההערכה הגדולה שהיא מקבלת בתעשיית הסרטים. צ'סטיין מיועדת לככב בלא פחות מ-8 סרטים עד סוף 2015, ביניהם "בין כוכבים" של כריסטופר נולאן, "Crimson Park" של גיירמו דל טורו והסרט החמישי בסדרת "משימה בלתי אפשרית".

על פי מקורות שדיברו עם האתר, צ'סטיין כבר זכתה לפנייה רשמית מצד HBO אך טרם השיבה בחיוב באופן רשמי. קשה שלא להקביל את שנת הפריצה הגדולה שלה לזו של מקונוהיי אשתקד, ותפקיד ראשי באחת הסדרות המדוברות ביותר בעולם בוודאי לא יזיק למניות שלה לטפס עוד יותר.

ג'סיקה צ'סטיין באוסקר הקודם צילום גטי אימג'ס (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
ג'סיקה, פשוט תגידי כן | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL
העונה הראשונה של "בלש אמיתי" התמקדה בחקירת רצח מסועפת המנוהלת על ידי שני בלשים. המרדף אחרי הרוצח מתפרש על פני 17 שנים וגובה מחיר אישי כבד מצדם של השניים. העונה השנייה של הסדרה תשודר בתחילת 2015.