לואי סי. קיי. נבחר להיות המנחה שיחתום את העונה ה-40 של "סאטרדיי נייט לייב". כמו שהתבקש מהמעמד המכובד, לואי לא בא לשחק. במונולוג פתיחה קורע במיוחד, הקומיקאי המצליח בעולם דיבר על גזענות, פדופיליה, וגם על מקום קטן ושולי שמעניין אותנו במיוחד: המזרח התיכון.

"הכל היה אחרת בשנות ה-70", אמר סי. קיי., "למעט המזרח התיכון. המזרח התיכון נשאר בדיוק אותו הדבר - וזה פשוט משעמם עכשיו". אחר כך הוא השווה את ישראל ופלסטין לבנותיו הקטנות: "פלסטין היא הקטנה - היא תמיד מקבלת את העסקאות הגרועות". את ישראל הוא השווה כמובן לבת הגדולה, לה הוא מסביר: "אני לא יכול לעשות שום דבר בקשר לאחותך עכשיו, היא משוגעת, אל תכריחי אותי לדבר איתה. נצא רק אני ואת, אני אקנה לך טיל מגניב ותעשי איתו מה שאת רוצה".

זאת הפעם השלישית שהקומיקאי מנחה את התוכנית, אחרי פעמיים קודמות מוצלחות מאוד, ומונולוג פתיחה שזכה לביקורות נלהבות. הפעם הוא מקדם את העונה החדשה של העונה הסדרה שלו "לואי", שעלתה שאצלנו בשבוע שעבר (משודרת ב-yes Oh מדי יום ג'). העונה ה-40 של SNL נחשבה חזקה במיוחד, עם תכניות מוצלחות בהנחייתם של איי-ליסטרים דוגמת כריס המסוורת' וריס ווית'רספון, וגם הציגה שני חברי קאסט חדשים ומוכשרים - לזלי ג'ונס ופיט דיווידסון. התוכנית בהנחייתו של לואי זכתה עד כה לביקורות מעולות מצד המבקרים בארה"ב.