קורי מונטית' וליה מישל
"הגבר הכי מדהים שהכרתי" - מישל ומונטית'

זאת הייתה שנה לא קלה עבור ליה מישל, כוכבת הסדרה Glee. ביולי השנה ארוסה ומי ששיחק את אהובה בסדרה, קורי מונטית', נמצא מת לאחר צריכת יתר של סמים ואלכוהול. "זאת הייתה שנה קשה אבל הייתי מוקפת במשפחה שלי ובאנשים נפלאים", היא מספרת למראיינת אלן דג'נרס שבתכניתה התארחה. "קשה להתאבל בצל הפפארצי: אם אני מחייכת אומרים שאני שמחה מדי, אם אני עצובה – אני במצב נוראי. יש כל כך הרבה רגשות להתמודד איתם". את הכוח, הוסיפה מישל, היא שואבת מאמא שלה. "אמא שלי עברה חיים לא קלים והיא אמרה לי שבאבל יש גם הזדמנות להתחזק. אתה יכול לבחור אם ליפול לתוך זה או לצמוח מתוך זה ואני מנסה לעשות את המיטב כדי לצמוח. אני יודעת שזה מה שקורי היה רוצה".

כדי להתמודד עם הפפארצי והרכילות בתקופה שלאחר המוות שהתה מישל בביתה של השחקנית והזמרת, קייט האדסון ("אמריקן איידול", "נערות החלומות"). "היא הייתה כל כך נפלאה ואירחה אותי ואת משפחתי. היא סיפקה לי מקום בטוח לעכל את כל מה שעברתי". מישל אכן ניסתה לחזור לחיים כמה שיותר מהר ואף קיבלה ביקורות על השתתפותה בצילומי עונה 5 של Glee זמן קצר לאחר מותו של מונטית'. "ריאן מרפי (יוצר הסדרה) בא לבית של קייט (האדסון) ואמר לי שכל מה שאחליט זה בסדר, אבל הרגשתי שאני חייבת לחזור לעבוד, זאת המשפחה שלי. אנשים לא מבינים שללכת לעבודה זה לא יותר קשה מלהישאר בבית, לפתוח את הארון ולראות את הדברים שלו. בשבילי להשתתף בסדרה זה להיות עם אנשים שאני אוהבת ומבינים מה אני עוברת". על האהבה הגדולה בינה לבין מונטית' אמרה מישל: "הרגשתי כמו הבחורה הכי ברת מזל בעולם, הוא היה הגבר הכי מדהים שהכרתי."

ליה מישל בחצאית כהה (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
מנסה לחזור לחייך | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL
השחקנית, שצברה לא מעט שעות שירה בחסות הסדרה המוזיקלית, הוציאה לאחרונה סינגל ראשון בשם Cannonball. את הסינגל כתבה עבורה הזמרת סיה לאחר שמישל תיארה בפניה את הקושי בהתמודדות עם האובדן של מי שהיה אהובה. "הופעתי עם גלי בעולם, שרתי בסופרבול אבל זה שונה כשיש לך אלבום משלך. אני נותנת לאנשים פתח לחיים שלי ויש בזה משהו מאוד מפחיד. כבר מהשמיעה הראשונה הרגשתי שהשיר מרים אותי. הוא היה מקור הכוח שלי ואני מקווה לתת באמצעותו כוחות לאנשים אחרים".

 >> בואו לפייסבוק שלנו