סיימון קאוול באקס פקטור (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
משתלם להיות דרעק. סיימון קאוול | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL
אם לשפוט על פי תוצאות הרשימה האחרונה של מגזין פורבס, המודל הטוב ביותר להתעשרות מהירה הוא הכי הרבה שיפוטיות בשילוב מינימום בושה. סיימון קאוול, המנחה הבריטי הפרובוקטיבי, שהתעלל במתחרים אומללים מ"אמריקן איידול" דרך "אקס פקטור", ועד Britain's Got Talent, הכניס לחשבון הבנק סכום של 95 מיליון דולר בשנה האחרונה.

את המקום הראשון ברשימה חולק קאוול עם פה גדול אחר מתעשיית הבידור: הווארד סטרן, שהרוויח את אותו הסכום בדיוק. שדר הרדיו מעורר המחלוקת ממשיך לככב בתכנית הפופולארית שלו שמשודרת זו העונה השישית ברדיו הלווייני. החל מהעונה הקודמת הוא נמנה גם על צוות השופטים של America's Got Talent המצליחה. השניים מקדימים בחמישה מיליון דולר אישיות טלוויזיונית פרובוקטיבית נוספת, המנחה והפרשן השמרני גלן בק, מנחה אחת התכניות הפופולאריות ביותר ברשת פוקס ניוז.

אין תמונה
מאבדת גובה. ווינפרי
אופרה ווינפרי, שאיישה במשך שנים את המקום הראשון ברשימה, צנחה עד המקום הרביעי הפעם עם 77 מיליון דולר "בלבד" שהגיעו מהרווחים של רשת OWN בבעלותה. ד"ר פיל מקגרו, הידוע יותר כדוקטור פיל, ככל הנראה הרופא המוכר ביותר בארה"ב, סוגר את החמישייה המובילה. העונה ה-12 של התכנית הפופולארית שלו הייתה שווה לדוקטור 72 מיליון דולר.   

יתר המקומות ברשימה:

6. ראש לימבו (מנחה רדיו שמרן ובעל תכנית ברשת פוקס) – 66 מיליון

7. דונלד טראמפ – 63 מיליון

8. ראיין סיקרסט – 61 מיליון

9. אלן דג'נרס – 56 מיליון

10. ג'ודי שינדלין – 47 מיליון

>> בואו לפייסבוק שלנו