בן שמונה התחתן עם בת 61 (צילום: thesun.co.uk)
אוי | צילום: thesun.co.uk

כולנו הזדעזענו אתמול מסיפורו של סנלה מסיללה בן השמונה מדרום אפריקה, שנישא לאישה בת 61 לאחר ש"אבותיו הורו לו לעשות זאת". הסיפור הפך במהירות מאנקדוטה עולמית ביזארית לסיפור מדובר בכל האתרים, ואפשר להבין למה. מדובר באחד הזיווגים הכי משונים ולא הולמים שראינו. אבל סנלה מסיללה לא לבד! נזכרנו בעוד כמה זוגות שאנחנו רואים על המסך באופן קבוע, ועלולים לגרום לנו לתחושת אי נוחות קלה. אם הם הצליחו לגשר על הפערים, אולי גם סנלה והסבתא ימצאו אהבה? סתם, הם לא, זה דוחה, תעזרו לילד המסכן.

אריה ועזרא "שקרניות קטנות ויפות"

הבעיה עם היחסים בין אריה היפה מ"שקרניות קטנות" ובין המורה החתיך שלה עזרא היא, ובכן, שהוא המורה שלה. ושקוראים לו עזרא. נכון שזה לא מסוג הדברים שבהכרח חושבים עליהם אחרי שהחברה הטובה שלך נרצחת ובזמן שעוקבת אחריך דמות מסתורית ששולחת לך מסרונים קריפיים, אבל עדיין, פוי.  

דברה ודקסטר, "דקסטר"

נכון, הם אחים מאומצים, אין קרבת דם וכפי הנראה גם לא סמיכות גנטית שתוביל לזנבות ושלל פגמים מולדים בצאצאיהם העתידיים, אבל בחייאת, זה עדיין דוחה. הם גדלו ביחד מגיל שלוש, הם אחים גם אם אין קשר דם והנשיקה שלהם (בחלום של דברה), הייתה מפחידה יותר מכל הרציחות של דקסטר. ואגב, זה שמייקל סי הול וג'ניפר קרפנטר היו נשואים במציאות הופך את זה למטריד אפילו יותר.

קורטני סטאדן ודאג האצ'ינסון

הזוג הזה אמנם לא שייך לטלוויזיה אלא למציאות, אבל זה רק הופך את הכל להרבה יותר גרוע. למה? כי היא בת 16 והוא בן 51. נכון, היא נראית בת 30 והוא, ובכן, בן 51, ועדיין. מאז נישואיהם החפוזים הם חולקים שלל תכניות ריאליטי, ולא מהססים להשתתף באי אלו תכניות אירוח שבהן הם מגנים על הקשר המשוקץ שלהם, אבל אנחנו מקווים שאף בת 16 לא תיקח מהם דוגמא (אלא אם כן הוא ממש עשיר, כמובן, הימים הם ימי מיתון).

ג'יימי וסרסיי, "משחקי הכס"

אם נגעלנו מדברה ודקסטר המאומצים, המקרה של ג'יימי וסרסי אפילו גרוע יותר. לא רק שהם אחים ביולוגיים, הם גם תאומים. וגם יש להם ילדים ביחד. והם גם חארות באופן כללי. ואם מישהו עדיין פקפק בבעיות הגנטיות הנוצרות מגילוי עריות, ג'ופרי הוא ההוכחה הניצחת לכך שכל העסק ממש לא מומלץ.

אלנה וסטפן, "יומני הערפד"

קצת כמו סוקי וביל ב"דם אמיתי" ובאפי ואנג'ל ב"באפי" או אדוארד ובלה ב"דמדומים", גם כאן מדובר בבחורה בשנות העשרה לחייה וערפד בן 162. או 246. או סתם כמה מאות טובות שהופכות אותו לנודניק וקצת פדופיל, ואז מה אם יש לו גוף לוהט, פנים חיוורות, עיניים יוקדות ויכולת לקרוא מחשבות או לזהור בחושך. אגב, וזה שהן יוצאות עם בחור מת זה גם קצת נקרופילי.

ליז וג'ק, "רוק 30"

לכאורה אין שום דבר לא בסדר בזיווג של ליז וג'ק, הוא אפילו מבוגר ממנה רק בשני עשורים כמקובל, אבל כל אחד שצפה ב"רוק 30" יודע שההישג הגדול של הסדרה בכל 7 העונות שלה, הוא שלא קרה ביניהם כלום. הזוגיות האפלטונית שלהם הייתה הדבר הכי מתוק, רומנטי ומצחיק על המסך, אין דבר שהיה מחרב את זה יותר מסקס. איזה מזל!

מרי קייט אולסן ואוליביה סרקוזי (צילום: James Devaney, GettyImages IL)
אוי2 | צילום: James Devaney, GettyImages IL

האח של סרקוזי ומרי קייט אולסן

הנה עוד זוג מציאותי שמשרה על סובביו אווירת אי נוחות כבדה, כי ככה אנחנו אוהבים אותם. יותר משהאולסנית נראית כמו ילדונת רחבת עיניים ודלת תזונה, האח של סרקוזי, על שלל תלתליו ולסתו הצרפתית נראה כמו קריפר רציני. וכשהם מסתובבים בכל העיר עם הבת שלו, שנראית בערך בגילה, זה מגעיל אפילו יותר.