משטרת העיר גרנטס שבניו מקסיקו, ארה"ב, עצרה אתמול את דיימון פרי בן ה-23, לאחר שרצח לכאורה את חברו, כריסטופר פקווין. פרי, שהיה תחת השפעת אלכוהול, סיפר כי השניים עשו בינג' לסדרה "המתים המהלכים", דרמת הזומבים של AMC (שחזרה בעונה שישית לפני שלושה שבועות), כאשר חברו החל לתקוף אותו ולנגוס בו - "להפוך לזומבי", לדברי פרי. פרי, בתגובה, תקף את פקווין בידיו וברגליו, ובעזרת מיקרוגל וגיטרה שהיו במקום, והביא למות חברו.

פרי עצור כעת בתחנת המשטרה בעיר, ומואשם ברצח. דובר המשטרה המקומית סיפר לעיתון מקומי כי "זו הייתה אחת מזירות הפשע הנוראיות ביותר שראיתי, ואני במשטרה כבר 15 שנים".

אין תמונה
נרצח כי חברו חשב שהוא הופך לזומבי. כריסטופר פקווין

עוד זומבים ב-mako תרבות:

ובנושא מוזר אחר: באוקראינה עצרה המשטרה המקומית את צ'ובאקה - הדמות האהובה מ"מלחמת הכוכבים" (שתשוב אלינו בקרוב). צ'ובאקה - או האדם שמתחת לחליפה - נעצר לאחר שנהג ללא מסמכים, נלקח למעצר, עמד למשפט, הורשע ונקנס בסכום של 7.5 דולרים. במשך כל אותו זמן, אגב, הוא לא הוריד את המסכה. אנחנו לא ממש מבינים מה קורה שם, אבל מתפללים לשלומו של צ'ואי. 

Нічого незвичайного, просто Чубакка пов'язали за водіння без документів, коли він підвозив Дарта Вейдера на вибори в Одесі Лорд ситхів вже заявив, що це незаконно, бо Чуббака - його домашня тварина і взагалі раб, так що йому документи не потрібні #фотозкопом #копивмісті #ukrainepolice #поліція #новаполіція #україна #ukraine_police #police #вірюполіції #вірювполіцію

A photo posted by Підтримаємо Ukraine Police (@ukraine_police) on