1. העונה החדשה של "בנות גילמור" מקבלת שם ופוסטר

אחרי שחגגנו את החזרה של "בנות גילמור", עקבנו בלהט אחרי כל ליהוק, ראינו שוב את כל הסדרה ונשמנו לרווחה כשסוקי הודיעה שגם היא חוזרת - עכשיו מתחילה ההתרגשות האמיתית. הצילומים כבר בעיצומם, ועכשיו מתחיל לפעול מערך היח"צ של נטפליקס (כאילו שאנחנו צריכים שמישהו ישכנע אותנו לראות את הדבר המדהים הזה). בסוף השבוע הגיעה כוכבת הסדרה לורן גרהאם (לורליי) לביקור בתכנית של אלן דג'נרס וחשפה את השם החדש שנבחר לעונת התחיה שתכלול 4 פרקים בני 90 דקות כל אחד. 

אז הסדרה החדשה תקרא (בתרגום חופשי ולא רשמי) "בנות גילמור: שנה בחיים". חשבון הטוויטר של נטפליקס כבר יצר גיף טיזר. עם קפה! ומשחקי מילים! 


2. יואן מקגרגור יככב בעונה השלישית של "פארגו" בתפקיד כפול

דרמת האנתולוגיה הסופר מוערכת "פארגו" תשוב בקרוב לעונה שלישית, ועכשיו אנחנו מקבלים ידיעה ראשונה על הכוכבים של העונה החדשה. שחקן הקולנוע הסקוטי יואן מקגרגור ("טריינספוטינג", "מולאן רוז'") יככב בעונה החדשה בתפקיד כפול של שני אחים - אמיט וריי סטוסי. אמיט מתואר על ידי ההפקה כ"מלך החניונים של מינסוטה", איש משפחה מוצלח וחתיך ובעל אימפריית נדל"ן מקומית. ריי, האח הצעיר, הוא מסוג האנשים שהגיעו לשיא בתיכון, והוא ממש לא מרוצה מחייו הנוכחיים בתור קצין מבחן במשטרה. ריי מאשים את אמיט בכל הכשלונות שלו - מה שכנראה יניע את העלילה האלימה של העונה החדשה. 

3. "האנטומיה של גריי" סיימה עוד עונה ונפרדה מעוד גיבור/ה - זהירות ספוילרים מתחת לגיף!

אתם עוד כאן? אז זה אומר שאתם סבבה עם לשמוע ממי נפרדה "האנטומיה של גריי" בפרק סיום העונה ה-12 ששודר בסוף השבוע. אחרי שנפרדה לאורך השנים מדמויות מפתח כמו ד"ר מקדרימי דרק שפרד, איזי סטיבנס, ג'ורג' או'מאלי, מארק ולקסי - האנטומיה אמרה שלום לעוד דמות ראשית - ד"ר קאלי טורס. טורס, בגילומה של שרה רמירז, הצטרפה לסדרה בסוף העונה השנייה וניהלה מערכות יחסים עם ג'ורג', סלואן וכמובן אריזונה. רמירז סיפרה בראיון כי זו הייתה החלטה שלה לעזוב את הסדרה, והודתה ליוצרת שונדה ריימס ולכל הצוות והקאסט.